Presunúť na hlavný obsah

Členky kráľovských rodín, ktoré si zaslúžia rovnakú pozornosť ako Meghan či Kate: Poznáte tieto?

Zahraničné celebrity

I keď posledné mesiace sa média zaujímajú predovšetkým o Meghan Markle či Kate Middleton, sú tu predsa aj iné vojvodkyne či princezné, ktoré sú rovnako zaujímavé. Poznáte tieto?

Kráľovná Máxima

Počuli ste niekedy o holandskej kráľovnej Máxime? Kedysi milovníčka bohémskeho života sa zaľúbila do holandského následníka trónu, Willema - Alexandra, kvôli ktorému opustila domov. Je veľmi populárna pre svoj uvoľnený spôsob prejavu, nekonfliktnosť, skromnosť a aj preto, že sa úspešene vyhýba akýmkoľvek škandálom. Symatické je, že občas nosí šaty po svokre Beatrix. Mnohí o nej vravia, že je skutočne dobrosrdečná, čo jej nahráva sympatie ľudu. 

Prečítajte si: Mal si s ňou užívať medové týždne, on volal expriateľke. Čo sa dialo počas svadobnej cesty Diany a Charlesa?

Charlene

Monacká princezn Charlene je tiež veľmi zaujímavou osobou kráľovskej rodiny. Je stelesnením elegancie, šarmu a sofistikovanosti. Okrem šľachtického titulu patrí jednoznačne aj k najštýlovejších vojvodkyňam či členkám kráľovských rodín. Veľmi často ju vídať na mnohých spoločenských akciách v dokonalých stylingoch, ktorými by rozhodne zatienila samotnú Meghan Markle. Bývalá reprezentantka Juhoafrickej republiky v plávaní, Charlene učarovala známemu sukničkárovi Albertovi II. Krásna blondína sa angažuje v rôznych v charitatívnych projektoch, snaží sa pomáhať osamelým matkám a sirotám. V niektorých veciach, ju prirovnávajú k princeznej Diane. 

Princezná Sofia

Bývalá lektorka jogy, ktorá účarovala princovi Karlovi Filipovi zo Švédska je dôkazom toho, že rozprávky sú skutočné. Táto kráska s elegantným pôvabom pôsobila v kontroverznej reality šou Hotel Paradise. No ani to, že ju polonahú videl celý svet, neodradilo tohto princa, aby si ju vzal. Dvojica pôsobí veľmi harmonicky, sú vzornými rodičmi pre ich dvoch synčekov a škandálom sa úspešne vyhýbajú. Možno preto ste možno o Sofii nepočuli toľko, koľko by si zaslúžila. Ale pravda je, že táto vojvodkyňa z Värmlandu je naozaj veľmi zaujimáva žena.

Mohlo by vás zaujímať: Blízky priateľ princa Harryho prezradil: Ako odchod z kráľovskej rodiny poznačil manželstvo Meghan a Harryho?

Alessandra de Osma

Pred takmer tromi rokmi vstúpila do kráľovskej rodiny rodáčka z Peru, módna návrhárka Alessandra de Osmy, ktorá si zobrala nemeckého princa Christiana Hannoverského. Domáce média ich skutočne milujú a pretekajú sa v tom, aby priniesli najčerstvejšie informácie o tejto dvojici.  Pri pohľade na Alessandru je úplne jasné, čím si princa opantala. A tiež je jasné, prečo sa média o túto krásku zaujímajú. Alessandra je exotickým zjavom, ktorý upúta na prvý pohľad. Je ambiciózna, sofistikovaná a veľmi štýlová.

Neprehliadnite: Aj členky kráľovskej rodiny makajú na svojej postave: Na túto zostavu nedá roky dopustiť Kate Middleton

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus