Presunúť na hlavný obsah

Alena Šeredová ako čerstvá 3-násobná mamička: Dočkala sa princezničky a života ako z rozprávky

Zahraničné celebrity

Keď modelka Alena Šeredová oznámila, že je tehotná, u jej priaznivcov to spustilo vlnu gratulácií a dojatia. Ešte väčšia radosť prišla, keď minulý týždeň ukázala svoj malý pokladík.

Alena Šeredová patrí medzi najúspešnejšie modelky česko-slovenskej scény. Rovnako populárna je však za hranicami v Taliansku, ktoré sa stalo jej domovom. Sympatická tmavovláska má dvoch synov –  David Lee Buffon a Louis Thomas Buffon, ktorých otcom je niekoľkonásobný najlepší futbalový brankár sveta Gianluigi Buffon. Pred pár rokmi sa však ich cesty rozišli a každý z nich má dnes po boku nového partnera. 

Prečítajte si: Ivana Gáborík sa stala hrdou mamičkou: S manželom sa pochválili záberom s dcérkou, ktorej dali netradičné meno

Jeden z najvplyvnejších klanov v Taliansku

Alena očarila svojou krásou a charizmou jedného z najvplyvnejších Talianov. Alessandro Nasi je dedič automobilky Fiat, manažér a bankár. Modelka a moderátorka, ktorá si získala srdcia Talianov, ako keby bola miesta, sa pri tomto mužovi posledné roky len rozžiarila. Alessandro je starší, skúsenejší a má správanie gentlemana. Počas tehotenstva bol Alene oporou a spoločné chvíle si „so svojimi dievčatami“ doslova vychutnáva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alena Šeredová (@alenaseredova),

Krásne dievčenské meno, pri ktorom si mnohí vybavia romantický film

Minulý týždeň sa Alena pochválila záberom, kde svojím fanúšikom oznámila, že sa stala trojnásobnou mamičkou. Do poslednej chvíle nikto netušil, či bude mať dievčatko alebo chlapca. K dvom synom nakoniec pribudla sestrička a to mnohých dojalo ešte viac.
Alena nerobila tajnosti ani okolo mena. Svojej princezničke dala meno Vivienne Charlotte. 
Mimochodom, práve Vivienne je meno, pri ktorom sa mnohým vybaví slávny romantický film Pretty Woman. 
Dvojici blahoželáme a želáme veľa zdravia a krásnych chvíľ.

Neprehliadnite: Dominika Navara Cibulková krátko pred pôrodom: Baby shower malého Jakubka v štýlovom duchu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alena Šeredová (@alenaseredova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alena Šeredová (@alenaseredova),

- Najčítanejšie -