Presunúť na hlavný obsah

Dominika Navara Cibulková krátko pred pôrodom: Baby shower malého Jakubka v štýlovom duchu

Slovenské celebrity

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková usporiadala skutočne štýlovú Baby shower pri príležitosti oslavy ženy, z ktorej sa stáva matka.

Bývalá tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková po tom, čo oznámila koniec profesionálnej kariéry, potvrdila zároveň svoje tehotenstvo. Pod srdcom už niekoľko mesiacov nosí budúceho potomka, na ktorého sa spoločne s manželom nesmierne tešia.

Prečítajte si: Rozhovor: Dominika Navara Cibulková o príprave na pôrod: Ako prebieha jej tehotenstvo a čomu sa vyhýba? 

Bude to chlapček a meno nie je žiadnym tajomstvom

Dominika si tehotenstvo užíva a na úlohu budúcej mamičky sa veľmi teší. Jej rozžiarená tvár hovorí za všetko. Dokonca počas tehotenstva neváhala prezradiť pohlavie. Bude to chlapček a Dominika sa, čo sa týka mena, priklonila k slovenským tradičným menám. Rozhodla sa pre meno Jakubko, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie na Slovensku. 

Baby shower 

Ako sama v minulosti prezradila, ona sa mala volať Jakub a preto bola voľba ihneď jasná. Pri tejto príležitosti sa rozhodla na konci tehotenstva usporiadať oslavu "tehotenský večierok" teda tzv. baby shower, ktorá je aj v našich končinách čoraz populárnejšia. Jej najbližších a rodinu čakala vonku nádherná výzdoba vo farbách mentolovo zelenej a béžovej a s veľkým nápisom Jakubko. Sedenie a doplnky v boho štýle dotvárali záhradnú párty s výhľadom na Dunaj a na mesto. Nádherné slnečné počasie, uvoľnená atmosféra a kopec kopec lásky. Dominika si svoj deň užila v maximálnej spokojnosti a veľmi jej to pristalo.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie tipy na darčeky, ak sa chystáte na Babyshower: Toto poteší všetky budúce mamičky

Porodiť by mala každú chvíľu a my jej želáme veľa zdravia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dakujem Vam lasky za nadherny den a veeeeeeeeeeela lasky #jakubkobabyshower

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

- Najčítanejšie -