Presunúť na hlavný obsah

Spoznávate najkrajšie dievčatko sveta s mega úspešnou kariérou? Prezradila, akú daň za slávu zaplatila

Zahraničné celebrity

V šiestich rokoch bola označovaná za najkrajšie dievčatko na svete. Fotila jednu úspešnú kampaň za druhou a jej život sa odvtedy diametrálne líšil od toho, ktorý mali jej rovesníci. Čo všetko to krásnej Thylane dalo a o čo prišla? Aká je skutočná daň za slávu?

Jej život sa zo dňa na deň absolútne zmenil

Nádherná Francúzka Thylane Blondeau, dcéra futbalistu Patricka Blondeau a novinárky, dizajnérky Véroniky Loubryovej, svoju kariéru odštartovala naozaj veľmi skoro. Prenikavé modré oči, anjelská tvár a dlhé plavé vlasy boli jej poznávacím znamením od malička.

Vďaka nádhernej tváričke sa dostala do sveta modelingu v enormne mladom veku. Vtedy ju doň uviedol známy módny návrhár Jean Paul Gaultier.

Už v štyroch rokoch nafotila svoju prvú kampaň a v podstate sa jej od tohto moment zákazky, len tak hrnuli. Naozaj aktívne však začala pracovať, keď mala šesť. V šiestich pózovala na titulke Vogue Enfants, prílohy Vogue Paris s detskou módou. No a v tom čase, ju médiá začali ozančovať ako najkrajšie dievčatko na svete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Thylane(@thylaneblondeau),

 

Odvtedy ubehlo veľa času a dnes je z nej skutočne charizmatická a očarujúca žena. Predvádzala pre prestížne módne domy ako Chanel, Ralph Laurent, Lacoste,či Dolce & Gabana. A úspech žne jeden za druhým, hoci nemá úplne ideálnu výšku pre modeling. 

Okrem toho, má totiž zmluvu s modelingovou agentúrou IMG, je ambasádorkou kozmetickej firmy L´Oréal a aj  tvárou parfumu francúzskej návrhárky Lolity Lempickej. Stihla toho celkom dosť na to, že má 19-násť, nemyslíte? Samozrejme, okrem slávy a úspechu, si však takýto život v žiare reflektorov vyžiadal aj svoju daň, čo sama priznáva. 

Prečítajte si: Mal si s ňou užívať medové týždne, on volal expriateľke. Čo sa dialo počas svadobnej cesty Diany a Charlesa? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Thylane(@thylaneblondeau),

Daň za slávu zaplatila aj ona

Vyzerá to tak, že z rozkošného malého dievčatka vyrástla vplyvná mladá dáma. No sama priznáva, že raketová kariéra ju o veľa vecí pripravila. Najmä skutočných kamarátov. Takých o ktorých viete, že vás majú naozaj radi, nie preto ako vyzeráte, ako žijete, ale preto akí ste. Všetci ľudia v jej okolí ju vždy obdivovali, no ona sama nevedela mnohokrát rozlíšiť, či je to čo sa okolo nej deje skutočné alebo nie.

"Dlho som žila v akejsi bubline. Nikdy som nemala najlepšiu kamošku, ktorej by som sa zdôverovala. Toto mi úprimne doteraz chýba," vyjadrila sa pre People. Samozrejme, že má veľa kamarátov, ale takých dlhoročných veru nie. Zväčša sú to ľudia z branže. Sústredí sa však najmä na prácu a je vďačná za úspech, ktorý z veľkej časti aj vďaka rodičom dosiahla. Predsa len sú veci, ktoré jej chýbajú, no naučila sa s nimi žiť. "Dnes viem, že úspech niečo stojí a ja som mu obetovala celkom dosť, vrátane detstva a súkromia, no neľutujem to ani náhodou." Sama priznáva, že ak by to robiť nechcela, skončila by s tým. Nikdy ju do tejto pozície nikto netlačil. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Thylane(@thylaneblondeau),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Thylane(@thylaneblondeau),

 

Mohlo by vás zaujímať: Blízky priateľ princa Harryho prezradil: Ako odchod z kráľovskej rodiny poznačil manželstvo Meghan a Harryho? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Thylane(@thylaneblondeau),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus