Presunúť na hlavný obsah

Premena dekády? Tieto svoje fotky z minulosti by Kim Kardashian rozhodne vidieť nechcela

Zahraničné celebrity

Meno Kim Kardashian je vo svete šoubiznisu pojem. No v tom módnom začala pútať až posledné roky, kedy si prešla veľmi výraznou premenou.

Kto by ju nepoznal? Ženu s arménskymi koreňmi, ktorá vstúpila do sveta šoubiznisu vďaka sex videu a slávnemu otcovi. Niekoľkonásobnú mamičku a manželku Kanya Westa, ktorá patrí medzi najvplyvnejšie Američanky súčasnosti. Áno, toto všetko je Kim Kardashian, ktorá  už o niekoľko mesiacov oslávi 40-te narodeniny. A stále, aj po viac ako desiatich rokoch v brandži, je jej meno najžiadanejším. Reklamné spoločnosti sa bijú o to, aby ich promovala práve Kim a rovnako tak i módne značky. I keď v tomto smere to nemala vždy tak dobre našliapnuté, ako za posledných päť rokov. 

Prečítajte si: Mal si s ňou užívať medové týždne, on volal expriateľke. Čo sa dialo počas svadobnej cesty Diany a Charlesa?

Tuctovka z Ameriky

Keď si Kim predierala cestu nekompromisným svetom šoubiznisu, patrila medzi najlepšie kamarátky Paris Hilton. A všetci si dobre pamätáme, ako známa dedička vyzerala. Ako typická tuctová Američanka. A presne taká bola aj Kim. V podstate bola čiernovlasou kópiou slávnej blondíny. Gýčové šaty, natočené vlasy, čo najvýraznejší make-up... Toto všetko bolo kedysi poznávacím znamením Kim Kardashian. A na tieto fotky z minulosti by určite chcela aj ona sama zabudnúť. Veď na jej lookoch rozhodne nič inšpiratívne ani originálne nebolo. Práve naopak.

Kedy nastala zmena v živote tejto televíznej hviezdy? I keď väčšinou sa hovorí, že za všetkým hľadaj ženu, v tomto prípade by to platilo aj naopak - za všetkým hľadaj muža. Jej muža. Reč je o jej treťom manželovi Kanye Westovi. Vďaka nemu a pri ňom sa z tuctovej ženy stáva módna ikona, ktorá síce púta stále provokatívnym a koketným imidžom, no stylingy sú predsa len iné. Majú čo ponúknuť a rozhodne inšpirujú. Sú oveľa jednoduchšie, no nenudia. Pôsobia viac žensky, sofistikovane, nadčasovo. Presne tak, ako by styling vplyvnej ženy mal vyzerať. Premenami si prešiel aj make-up či vlasy Kim. I keď strieda jeden účes za druhým, tiež ide o prepracované kreácie, ktoré vždy dokonalo zapadajú do jej lookov. 

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšia provokatérka z rodiny Kardashianiek nie jej Kim: Mladšia sestra ju predbehla, jej Instagram poburuje ľudí

Dalo by sa dokonca povedať, že to práve ona vybudovala novodobý trend - že žena je rozhodne sexi s krivkami krv a mlieko a môže si dovoliť nosiť oblečené čokoľvek. V prípade Kim to platí doslova. Vďaka Kanye sa z nej stala dokonca osobnosť, ktorá zaujala Annu Wintour, nekorunovanou kráľovnú módy a tá ju dosadila na titulku amerického Vogue, čo bolo v prípade Kim splneným snom. A ponuky na spolupráce s poprednými značkami ako Givenchy, Burberry či Dior sa začali len hrnúť. 

Lenže všetko má dve strany. Na tej jednej sa Kim prezentuje ako sebavedomá žena, ktorá je maximálne spokojná s tým, ako vyzerá. No na druhej strane je žena, ktorá sa oblieka do korzetov, aby mala dokonalo úzky pás, aby ešte viac zvýraznila svoje krivky. Ten druhý spôsob nie je úplne zdravý a vhodný pre dospievajúce dievčatá, ktoré sú najväčšou fanúšikovskou základňou tejto osobnosti... No i tak je teraz z Kim celebrita, ktorá udáva módne trendy. Presne taká, ako vždy chcela byť. 

Neprehliadnite: Aj s deťmi sa môžete dostať do formy: Sexi Mathilde Goehler nedá na tieto balančné cviky s dcérkou dopustiť

Páči sa vám súčasný štýl Kim Kardashian?

spolu hlasovalo 351 ľudí

Áno
85
Nie
266

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe