Presunúť na hlavný obsah

Päť najhorších trendov, ktoré ženy na mužoch neznášajú: Páni, toto rozhodne pred nami nenoste!

Móda

Aj muži občas podliehajú módnym trendom, ktoré by podľa žien mali však skôr zostať v ich skrini alebo rovno v obchodoch.

Ktoré trendy ženy na mužoch nemajú rady? Otázka, na ktorú nám dalo odpoveď rovno päť čitateliek. 

Vzory

"Je jedno aké sú to vzory. Jednoducho si nemyslím, že sa mužom hodia. Pásiky, či už vodorovné alebo zvislé, kvety, grafické vzory... Pôsobí to všetko veľmi zvláštne. Je to síce nuda, ale ja milujem na chlapoch jednoduchosť. Jednofarebnosť, prípadne kombináciu 2-3 farieb, ale tón v tóne. To je nadčasová klasika, ktorá sa doposiaľ osvedčila. Ak by ma niekde oslovil chlap, mal by napríklad výrazný vzorovaný kúsok, veľmi by ma to odradilo. Znie to povrchne, ale čo už," priznáva čitateľka Lucia (28).

Pozrite si: Trend, ktorý je spájaný s obdobím hippie sa opäť vracia na scénu: Toto bude povinnou výbavou leta

Logománia

Aj Martina (30) má jasno v tom, čo nerada vidí oblečené na mužoch. "Logá. Tento trend nechápem. Rovnako tak i na ženách, ale vo výsledku na mužoch ma to irituje oveľa viac. Logo cez pol hrude príde strašne lacné a je jedno, že vás to stálo celú výplatu. Je to veľmi gýčové a rozhodne nevkusné. Nepotrebujem vidieť, že máš na sebe tričko alebo mikinu nejakej francúzskej značky. Radšej zapracujte na iných veciach, ako na okatom prezentovaní sa cez luxusnú módu. To skutočne na mnohé ženy nefunguje."

Muži a kabelky

"Nikdy, nikdy, nikdy by nemali muži nosiť kabelky. Ani svojich partneriek. Príde mi to to veľmi asexuálne. Proste niečo je naozaj pre ženy, niečo pre mužov. A hotovo. Úplne ma dostáva, ak vidím chlapa, ktorý si pyšne vykračuje s kabelkou krížom cez telo, aj keď je to v podstate taška určená pre mužov. Nič také podľa môjho názoru jednoducho neexistuje. Prepáčte páni, ale toto prosím naozaj prestaňte nosiť," zveruje sa Ivana (35), ktorá tiež dodala, že zabudnutý ľadvinkový trend, ktorý je opäť na výslní, by mal byť rovnako tabu. 

Mohlo by vás zaujímať: TOP trendy v jarnej sezóne: Najkrajšie šaty, ktoré sú IN majú jedno spoločné a určite ich nájdete aj vo svojom šatníku

Tepláky všade

A čo tepláky? Tie sú tiež veľmi trendy záležitosťou. Muži sa v našej ankete zhodli, že ženy a tepláky by mali vytvoriť dvojicu len za dverami bytu alebo na záhradách. A ako je to s nimi? "Tepláková móda je veľký trend, ktorý nechápem. Nosím ich doma, maximálne do večierky pri dome, ale nič viac. Nerozumiem, že muži to povýšili na niečo viac a sú schopní ísť v teplákoch pomaly aj na rande. Nemusí ísť pri tom o tepláky ako také. Vedia mi aj krátke nohavice či tričká z týchto materiálov, ktoré jednoducho nie sú určené do spoločnosti. Tepláky si nechajte na posilňovne," otvorene hovorí Jana (37).

Prestylovanosť

"Je zvláštne ako niektorí muži dokážu tráviť stylovaním svojich lookov hodiny. Dlhší čas ako my ženy. A výsledok? Takýto chlap pre mňa rozhodne nepôsobí chlapsky. Muž, ktorý stoj čo stoj má premyslený look do posledných detailov, a ešte k tomu sa absolútne nehodí k jeho osobnosti, ma rozhodne nebude priťahovať tým, že príde ako z módneho magazínu. Predsa len trochu neotesanosti a chlapskosti si nechajte," dodáva Andrea (28)

Neprehliadnite: Pracovné kabelky pre každý typ ženy: Ako oživiť biznis look?

Ktoré trendy na mužoch nemáte rady?

spolu hlasovalo 383 ľudí

Vzory
21
Kabelky
76

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus