Presunúť na hlavný obsah

TOP stylingy inšpirované trendmi z minulosti: Za týmito sa oplatí ohliadnuť späť v čase

Móda

Nie je to tak dávno, čo sa nosili. Dnes im súčasné IT girls vniesli nový nádych a oživili niektoré kúsky, ktoré skombinovali po svojom. Ktoré sa oplatí opäť zaradiť do šatníka?

Zaspomínajte si s nami na časy, keď niektoré trendy zažili svoju slávu a potom sme sa ich na istý čas veľmi ochotne vzdali. Súčasné módne ikony lovili v čase a prichádzajú s novými verziami kedysi zašlej slávy. No a musíme uznať, majú náš obdiv. Ak ste sa ešte nestihli pohrabať vo vašom šatníku, odporúčame vám to urobiť čo najskôr. Ani netušíte, aké skvosty tam môžete nájsť.

Inšpirujte sa: Kabelky, ktoré nebudete chcieť pustiť z ruky: Tieto modely sú hitom sezóny

Baretka z prelomu milénia

Preslávila ju Christina Aguilera a kto ju v tom čase nemal, nebol IN. Reč je o baretke v tomto strihu, ktorej varianty sa odlišovali materiálovým prevedením. Zatiaľ čo v roku 2000 sa nosila v celkom dosž extravagantných stylingoch, dnes sa prikláňa k elegancii a nadčasovosti. Koniec koncov tak, ako všetko. Zdá sa, že tento fashion kúsok ožíva a práve sestry Hadidové sú tie, ktoré aktuálne určujú, čo sa bude nosiť. Potešili ste sa tomuto návratu?

Trenčkot s rifľovými kraťasmi

Ultimátna klasika, akou je trenčkot prečká všetky časy. Kým v minulosti sa nosil skôr na elegantnejší spôsob, aktuálne sa akékoľvek módne pravidlá rušia. S krátkymi "mommy" rifľovými šortkami vytvoríte kontrast, ktorý neunikne žiadnym očiam. Všetko ležérne je aktuálne dobré. Všimnite si detaily celkového stylingu, tie netreba odignorovať.


Páperová športová vesta

Ak prešívaná vesta doteraz nebola podľa vášho gusta, skúste sa pozrieť na to, ako to vyzeralo v uliciach počas fashion weekov. Práve tie sú plné inšpirácie v tom, čo nosiť a čo oprášiť. Športová vesta sa nosí odvážne a to v kombinácii s topánkami na vysokom podpätku. Hneď získala lepší dojem, čo poviete? Presvedčili sme vás?

Kabelka v štýle croissantu

Pamätáte si na to, keď tento trend z módy odchádzal? Boli sme rady, že už je preč. Tentokrát prišiel a ovládol celý módny priemysel. Môže za to zjednodušený dizajn, kvalitný materiál a cit jeho nositeliek. Ruská módna ikona a modelka Elena Perminova je jednou z tých, na ktoré sa môžete pozerať každý deň a nikdy vás svojím vkusom neomrzí. Pritom ho má jasne definovaný. S blejzerom z 80. rokov a kruhovými náušnicami to doslova túto jar vyhrala.

Neprehliadnite: Zabudnite na kvetinové trendy! Jarnej sezóne dominuje niečo úplne iné

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe