Presunúť na hlavný obsah

Kabelky, ktoré nebudete chcieť pustiť z ruky: Tieto modely sú hitom sezóny

Móda

Oživte svoj šatník o zaujímavé modely, ktoré ocení každá milovníčka módy, no rovnako tak i praktická žena.

Nová sezóna, staronové trendy

I keď sme zvyknutý, že každú sezónu sa objaví na scéne nejaký nový trend, táto je tak trochu výnimkou. Žiadne veľké a hlavne nové veci nečakajte. Tentokrát sa o slovo hlásia "staronové" trendy, ktoré zaváňajú retrom. Sú štýlové, trendové a vo väčšine prípadov aj veľmi praktické. 

Mohlo by vás zaujímať: Zabudnite na kvetinové trendy! Jarnej sezóne dominuje niečo úplne iné

Z tých najvýraznejších kúskov treba vyzdvihnúť slamené kabelky, ktoré pôsobia veľmi letno a dovolenkovo. Sú veľmi ľahko kombinovateľné a najviac vyniknú s niečim, s čím by ste ich možno prvoplánovo neskombinovali. Nohavicový kostým, čim džíny a kožená bunda - to sú tie pravé kúsky, s ktorými môžete práve takéto kabelky kombinovať. 

Neprehliadnite: Štýlové tepláky či legínsy: Stylingy na každý deň, v ktorých sa budete cítiť komfortne

Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

I keď v poslednej sezóne bodovali skôr minikabelky, dizajnári nezabúdajú ani na tie ženy, ktoré jednoducho potrebujú väčšie kúsky. Stále sú teda v hre aj maxi kúsky, do ktorých zabalíte všetko. Elegantné kabelky, ktoré sa hodia predovšetkým do práce, vyberajte radšej v neutrálnych farbách. Pôsobia jemnejšie a štýlovejšie. 

Prečítajte si: Známa slovenská modelka v povinnej karanténe: Obmedzený pohyb, no i tak využíva čas efektívne a inšpiratívne

Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

Aj klasiky, ako kabelky s kovovými ramienkami sú stále v hre. Tentokrát sa však zmenilo ich nosenie. Nie na pleci, či krížom, ale v ruke. Tak by ste mali nosiť tieto modely. Zmotajte si remienky okolo zápästia. Tento trend nosenia kabeliek je skutočným hitom sezóny. 

Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

FEMINITY TIP: Tieto kúsky rozhodne nebudete chcieť pustiť z ruky

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe