Presunúť na hlavný obsah

Topánky sezóny, ktoré neomrzia: Tieto tri modely môžete nosiť nonstop

Móda

Trendy jari v obuvníckom smere sú viac ako jasné. Veľkým trendom je návrat retra.

Už pred pár dňami sme oficiálne privítali jar v našich končinách, a tak je možno najvyšší čas začať venovať pozornosť aj jarným trendom v oblasti módy, konkrétne topánok. Tie sú túto sezónu viac ako jasné. Hitom je hlavne retro a nápaditosť. Tieto aspekty spĺňa trojica týchto modelov, ktoré môžete nosiť v podstate nonstop.

Inšpirujte sa: Slovenskí a českí dizajnéri spojili sily a pomáhajú druhým: Rúško by mal mať predsa každý

Tanečné topánky

Zabudnite na klasické lodičky, na jar sa vrátili oblé špičky a hlavne topánky, ktoré tvarom pripomínajú tanečnú obuv. Sú pohodlné, praktické, hodia sa do každého štýlu a pôsobia oveľa nápaditejšie. Takže aj obyčajné džínsy s bielym tričkom v kombinácii s takouto obuvou dokáže upútať pozornosť. Investovať do jedného páru takýchto topánok sa vám túto sezónu určite oplatí. A nie len túto. 

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové tepláky či legínsy: Stylingy na každý deň, v ktorých sa budete cítiť komfortne

Nízke

Tie z vás, ktoré s obľubou nosia hlavne topánky bez opätku a úplne ploché, poteší fakt, že nízka obuv je stále v hre. Či už zvolíte mokasíny, ktoré majú pánsky nádych, alebo klasické špicaté balerínky, krok vedľa neurobíte. Práve naopak. Nová sezóna praje pohodliu, tak to rozhodne využite.

Neprehliadnite: Dámske kabelky, ktoré sa nosili v roku vášho narodenia: Takto sa dnes vracajú do módy

Taký iný opätok

Opätky sú silnou ženskou zbraňou, o tom niet najmenších pochýb. Túto jar sa ale dizajnéri vyhrali s ich tvarom. Takže zabudnite na klasické ihličky. Voľte modely, ktoré majú nápaditý, neobyčajný tvar opätku. Možno sa vám to na prvý pohľad nezdá, ale tieto opätky sú naozaj veľmi pohodlné, takže v nich vydržíte celý deň v práci úplne bez problémov.

Prečítajte si: 4 sukne, ktoré dominujú jarnej sezóne: Pri ich výbere stavte karty na nápaditosť a kvalitu materiálu

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus