Presunúť na hlavný obsah

Zabudnite na kvetinové trendy! Jarnej sezóne dominuje niečo úplne iné

Móda

S jarnou sezónou sa o pozornosť uchádzajú aj najnovšie módne trendy. Ktoré budú hitom tejto sezóny?

Potlač a vzory

Jar patrí farbám, vzorom, nápaditosti. Ale zabudnite na prvoplánovosť v podobe kvetovaných vzorov. Tie by ste mali úplne odignorovať a nahradiť ich niečim oveľa zaujímavejším, originálnejším a výraznejším. Napríklad grafickými vzormi. Pôsobia veľmi štýlovo, dodávajú ten pravý módny punc každému jednému looku. Stačí obyčajné tričko s neobyčajnými vzormi. Získate tak veľa muziky za málo peňazí a v tomto prípade aj za málo námahy..

Neprehliadnite: Udržateľnosť módy je hlavným posolstvom: Originálny concept store, ktorý milujú Daniela Peštová aj Tereza Maxová

Rovnako tak by ste nemali podceňovať vzory ako kocky. Ak sa oblečiete do niečoho podobného od hlavy po päty, bude originálna aj štýlová. Kocky sú veľmi populárnym trendom už nejaký ten čas a na sile nestrácajú ani túto sezónu.

Prečítajte si: Dizajnérska značka LAFORMELA je dôkazom toho, že lokálna móda si zaslúži pozornosť a miesto vo vašom šatníku

Hlavne hravo

Toho by ste sa mali držať pri tvorbe svojho looku. Nebojte sa vzorov, mixovania, či už farieb alebo materiálov a strihov. Rovnako tak nemajte strach nosiť flitre počas dňa. Kto povedal, že sú len na párty či večerné akcie? Vystúpte z komfortnej zóny a nastúpte na vlnu hravosti. Túto sezónu sa vám to vyplatí všetkými desiatimi. 

Vyskúšajte tiež: Nápaditosť boduje: Túto sezónu noste nohavice výrazného strihu a z neobyčajného materiálu

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus