Presunúť na hlavný obsah

Nápaditosť boduje: Túto sezónu noste nohavice výrazného strihu a z neobyčajného materiálu

Móda

Buďte originálna. Zabudnite na fádne strihy. Nová sezóna praje odvážnym ženám.

Čo nosiť? Otázka, ktorú si určite kladie nejedna žena s príchodom novej sezóny. Ak vás rovnako zaujíma, aké sú trendy, v tomto prípade trendy nohavice, tak zbystrite pozornosť. Pár z nich vám predstavíme. 

Inšpirujte sa: Topánky sezóny, ktoré neomrzia: Tieto tri modely môžete nosiť nonstop

Ultraširoké

Nič nové, ale stále veľmi populárne. Široké a prípadne aj príliš dlhé nohavice sa tešia veľkej popularite už nejaký ten rok. Zo sezóny na sezónu ich obľúbenosť rastie a inak tomu nebude ani túto jar. Široké nohavice ľahkého strihu s vysokým pásom sú ideálnou voľbou pre vás, či už do práce alebo na večernú výstavu v galérii alebo aj kávu s priateľkami. S týmto kúskom rozhodne nič nepokazíte. 

FOTO: Viac inšpirácie a trendy nohavicových kúskov nájdete v priloženej fotogalérii

Materiál rozhoduje

Ak by sme sa mali zamerať na niečo konkrétne, tak by to bol práve materiál, ktorý rozhoduje o tom, aké nohavice by ste mali nosiť. V tomto prípade platí - čím nápaditejšie, tým lepšie. Inak povedané, ak siahnite po červených kožených nohaviciach, všetci vám zatlieskajú. Rovnako tak, ak si zadovážite latexové kúsky. Toto možno považovať stále za veľký trend v tejto oblasti. 

Neprehliadnite: Dizajnérska značka LAFORMELA je dôkazom toho, že lokálna móda si zaslúži pozornosť a miesto vo vašom šatníku

FOTO: Viac inšpirácie a trendy nohavicových kúskov nájdete v priloženej fotogalérii

Nosí sa aj klasika

Pretože klasika je nadčasová a nikdy sa neomrzí. Jediné, čo sa v tomto prípade mení, je spôsob jej nosenia. Ak máte klasické úzke kostýmové nohavice, skúste ich kombinovať s topánkami, ktoré majú šnurovacie uväzovanie okolo členkov. Lenže tieto šnúrky neschovávajte pod nohavice, ale naopak, uviažte ich na ne. Ak celý look dokombinujete úplne inak, ako by mnohý očakávali - zvolíte štýlový crop top a sako, tak  uvidíte, ako sa vyplatí mať v šatníku aj takéto kúsky.

FOTO: Viac inšpirácie a trendy nohavicových kúskov nájdete v priloženej fotogalérii

Pozrite si tiež: Mladá slovenská štylistka Nina Ford obliekala aj Helenu Christensen: Čo všetko stojí za touto prácou snov?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus