Presunúť na hlavný obsah

TOP trendy v jarnej sezóne: Najkrajšie šaty, ktoré sú IN majú jedno spoločné a určite ich nájdete aj vo svojom šatníku

Móda

Najvyšší čas na šaty! Nezáleží na tom, akej dĺžky, nasledujúce stylingy vás presvedčia, že každé z nich majú svojské využitie, veď presvedčte sa samy.

Kto by ich nemiloval. K ženskej duši neodmysliteľne patria a predstavujú akúsi slobodu, mladosť a pocit ženskosti. Reč je o šatách, na ktoré sa každoročne na jar tešíme, keď ich vytiahneme zo šatníka. Čím farebnejšie a pestrejšie, tým radostnejší pocit. 

V poslednom období prevládajú aj zemité tóny a návrat k prírode. Čo je však veľkou výhodou šiat je to, že neexistuje presné vymedzenie trendov. Ak si tiež myslíte, že najkrajšie a najženskejšie sú výsostne mini šaty, ste na omyle. Nasledovné stylingy vás presvedčia, že na dĺžke nezáleží a každý strih má svoje využitie.

Inšpirujte sa tiež: Typy sukní na rôzne príležitosti: Koľko by ste ich mali mať vo svojom šatníku?

Midi šaty kopírujúce ženskú siluetu

Či už klasické v podobe predĺženého tielka až po kolená alebo saténové šaty na špagetových ramienkach končiace tesne pod kolenami. Čím jednoduchšie, tým lepšie. Na tieto šaty treba mať perfektnú figúru, práve vtedy vyniknú najviac. Ženská krása sa v nich znásobí.

Sebavedomá žena inklinujúca k romantike

Najobľúbenejší strih šiat, ktoré nosia modelky a obľúbili si ich všetky ženy, ktoré milujú snívať. Kvetinové vzory, farby či volániky, avšak sebavedomé nosenie. Novodobá mladá žena totiž vie, čo chce a ide si jasne za svojou víziou, a to aj vtedy, keď sníva.

Boho štýl a návrat k matke Zemi

Boho look je stále v kurze a ak si ho raz zamilujete, vo vašom šatníku si nájde pevné a stabilné miesto. Vo vzduchu cítiť obnovenie puta medzi nami a matkou Zem. Stylingy žien sa budú v dôsledku tejto revolúcie meniť tiež a návrat k prírodným farbám a materiálom je viac ako jednoznačný.

Zavinovacie šaty

Praktickosť vytlačí z trendov všetko to, čo je nepoužiteľné a spôsobuje len nerozhodnosť. Šaty sa nosia skvelo, čím sú jednoduchšie. Zavinovací štýl je pritom veľmi chic a do ulíc ako stvorený. Navyše, nesie v sebe istý náboj sexepílu, podobne ako jeho nositeľka.

Neprehliadnite: Topánky sezóny, ktoré neomrzia: Tieto tri modely môžete nosiť nonstop

 

- Najčítanejšie -