Presunúť na hlavný obsah

Štýlovo aj na prechádzke so svojím miláčikom: Inšpirujte sa pohodlnými outfitmi na víkend

Móda

Venčenie psíka s využitím basic kúskov, v ktorých budete stále ikona. Inšpirujte sa tou, ktorú paparazzi fotografi zachytávajú denno-denne práve pri venčení jej miláčika, Emily Ratajkowski.

Urobte si zo štandardného venčenia vášho miláčika dlhšiu prechádzku a prispôsobte tomu aj svoj outfit. Samozrejme, s mierou a nejde o žiadne prekombinované stylingy. S využitím basic kúskov, teda základných kúskov šatníka vám s tým pomôže Emily Ratajkowski. 

Inšpirujte sa: TOP stylingy, ktoré presvedčia aj kritikov, že v teplákoch môžete vyzerať naozaj štýlovo aj v meste

Jedny nohavice na viac spôsobov

Safari nohavice  sú ideálnym kúskom na kombinovanie a kreovanie nespočet outfitov. S bielymi teniskami a zemitými farbami vyzerajú perfektne. Všimnite si, ako sa späť v móde vracajú obyčajné krátke tričká nad pupok. Ležérnejší štýl doplnený kruhovými náušnicami či retiazkami je na víkend ako stvorený.

Sexi 90. roky nikdy nevymiznú

Tielka v strihoch definujúcich 90. roky tak dokonale sadnú, že nič viac k nim nepotrebujete iba obyčajné nohavice alebo džínsy. Hlavne sa držte hesla – v jednoduchosti je krása. Aj keď sa vám môže zdať v stylingu toho málo, nič prosím nepridávajte. Učte sa od Emily.

Denim forever

Nič nie je krajšie ako džínsy s bielym tričkom, bielou košeľou alebo čiernym rolákom či topom. Na jar jedny svetlomodré musíte vytiahnuť zo šatníka. Sú symbolom mladosti, slobody a uvoľnenosti. Presne tak, ako je aj víkend.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky vyrábajú ekologické legíny: Aké boli ich začiatky a čo bolo na vlastnom biznise najťažšie?

Teplákové šaty v midi dĺžke dokážu zázraky

Midi šaty s rozparkom vyzerajú skvelo aj s teniskami. Sú to práve tenisky, ktoré sa v šatníku žien objavujú čoraz častejšie a ponúkajú neobmedzené možnosti a nové štýly. Čím ikonickejšie, tým lepšie.

- Najčítanejšie -