Presunúť na hlavný obsah

Čo si obliecť na jar? 5 módnych kúskov na každú príležitosť, ktoré bodujú v uliciach

Móda

Inšpirovali sme sa priamo v uliciach, kde to módou žije. Vybrali sme pre vás jednoduché stylingy, ktoré môžete nosiť počas jari na každú príležitosť.

Obdobie, na ktoré sme sa všetci tak veľmi tešili, si pre nás prichystalo záplavu slnečných dní. K jari neodmysliteľne patria niektoré módne stálice a kľúčové prvky, ktorých sa nikdy nevzdáme. Nech skúšame akékoľvek trendy, vždy sa vrátime k overenej klasike, ktorá vyzerá nakoniec najlepšie. 

Nesmrteľný denim alebo biele jeansy sú must-have a to aj vďaka tomu, že dokážu nechať vyniknúť krásu a prirodzenosť ženy ako takej. Ste zvedaví, čo sme si pre vás pripravili?

Inšpirujte sa: Topánky sezóny, ktoré neomrzia: Tieto tri modely môžete nosiť nonstop

Denim on denim

Rifľová košeľa previazaná na uzol okolo pása je nesmierne sexi. Dokonca sa vôbec nebojte ísť do kompletného denimového looku od hlavy po päty. Na jar vyzerá najlepšie. Okrem jemných retiazok, ktoré sú akceptovateľné, nemusíte s ničím iným kombinovať.

Romantizmus s biznis lookom

Nebojte sa spájať rôzne štýly. V zahraničí vždy skúšajú nové možnosti a pokojne skombinujú aj takúto maxi sukňu v teatrálnom štýle s klasickým blazerom charakteristickým pre biznis look. Všimnite si detail, okolo krku sa nosia takéto retiazky.

Štýl modeliek

Modelky nosia v civile jednoduché nadčasové kúsky, ktoré môžu navzájom ľahko kombinovať. Široké rovné nohavice sú alternatívou na voľné dni a na jar sa nosia aj krátke bundičky nad pás. Tento trend sa vrátil a poteší najmä tie, ktoré sa môžu pýšiť dobrou genetikou alebo usilovne na sebe pracovali aj počas roka.

Trojuholníkové podprsenky ako top

Odvážne, ale keď to je vkusné, prečo nie. Pravidlá sú však jasne dané - ak skĺznete do vulgárnosti je to niečo ako Čierny Peter. Ženy s objemnejším hrudníkom sú riskantné, naopak, tie s vyšportovanou postavou smelo do toho. Výsledok vidíte na tejto fotografii.

Biele jeansy sú klasika jari

Každá žena ich miluje, ale pozor, ide o hru na tenkom ľade. Na biele džínsy musíte mať postavu, to si nebudeme nahovárať, že tak nie je. V kombinácii s oversize sakom a obtiahnutým topom alebo body dosiahnete efekt minimalistickej kráľovnej. 

Mohlo by vás zaujímať: Dámske kabelky, ktoré sa nosili v roku vášho narodenia: Takto sa dnes vracajú do módy

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe