Presunúť na hlavný obsah

Lodičky, na ktoré by ste mali upriamiť pozornosť: Tieto si zamilujete aj vy

Móda

Lodičky patria nevyhnutne k "povinnej" výbave každej ženy.

Nič nepôsobí ženskejšie, ako práve lodičky. Tento kúsok vášho šatníka, resp. botníka má veľkú silu. Každý jeden look dokáže povýšiť na úplne inú úroveň, a to bez väčšej námahy. Preto by ste sa pri nákupe lodičiek mali sústrediť hneď na niekoľko faktorov. Samozrejme, okrem toho, že vám musia dokonalo sadnúť a teda zaujať na prvý pohľad, je tu i "staré-známe" tvrdenie, a to síce, že kvalita sa v tomto prípade vypláca. Lepšie, ako mať na každý deň jedny lodičky, je mať ich len pár, no o to kvalitnejších. Zabudnite na hru na kvantitu. Nikam nevedie. S kvalitnými lodičkami (a s akoukoľvek inou obuvou), vždy ďalej zájdete. Ak sa teda plánujete vybrať na nákup nových módnych prírastkov, rozhodne by ste svoju pozornosť mali sústrediť aj na to, čo je aktuálnym trendom. Túto jar sú to najmä tieto tri typy lodičiek.

Mohlo by vás zaujímať: Typy sukní na rôzne príležitosti: Koľko by ste ich mali mať vo svojom šatníku?

Mini

S maximálnym efektom. Aj to môžete dosiahnuť v lodičkách, ktoré majú menší opätok. Pozor ale na to, aký model zvolíte. Čím menší opätok topánky majú, tým zaujímavejšie musia pôsobiť. Voľte také modely, ktoré upútajú farbou či rôznymi doplnkami, neposlednom rade aj samotným tvarom opätku. Ak budte mať šťastnú ruku, zaobstaráte si kúsok, ktorý dokážete nosiť denne do práce, no zároveň aj večer do kina, na rande či do baru. 

Retro

Áno, aj  v tomto smere sa o slovo hlási trend, ktorý tu už raz bol. Topánky s oblou špičkou, ktoré nápadne pripomínajú tanečnú obuv, sú veľmi trendy záležitosťou. Sú veľmi pohodlné, pôsobia nápadne už na prvý pohľad a je celkom možné, že keď ich začnete nosiť, iné nebudete chcieť. A prečo aj. Takto môžete mať to, čo chce každá žena - pohodlie a nápaditosť v jednom. 

Prečítajte si: Karolína začala na Bali vyrábať plavky: Modely jej šije lokálna rodina a poctivo ich testuje najskôr na sebe

Klasika

Ale trochu inak. Teda trochu oživená. Aj klasické čierne ihličky sa stále tešia veľkej pozornosti. Predsa len ide o kúsok, ktorý je skuočne nadčasový a nedá sa nim nič pokaziť. Ale tentokrát by ste pri kúpe čiernych lodičiek mali siahnuť po takých, ktoré majú predsa len niečo iné - aspoň jeden nápaditý prvok navyše - pracku alebo kamienky... Jednoducho čokoľvek, čo ich odlíši od ostatných. 

Neprehliadnite: Tričká vyrobené z morských rias. Zoznámte sa s ekologickou značkou Pangaia, ktorá ovláda módny priemysel

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus