Presunúť na hlavný obsah

Pracovné kabelky pre každý typ ženy: Ako oživiť biznis look?

Móda

Aj kancelársky či biznis look môže pôsobiť hravo, štýlovo a žensky. Pokiaľ sa správne vyhráte s doplnkami, v tomto prípade s kabelkou.

Prakticky aj originálne

Nevyhnutnou súčasťou každého looku je kabelka. A hlavne biznis looku, kedy práve kabelka nespĺňa len funkciu pekného doplnku, ale rovnako tak i praktickosti. Mnohé ženy si automaticky myslia, že v tomto prípade musia voliť čo najväčšie kúsky, do ktorých sa zmestí najviac vecí a nič iné pri výbere kabelky neriešia. Lenže mali by sa zamerať i na celkový vzhľad, materiál a to, ako veľmi vďaka tomuto doplnku zmenite celkový styling.

Aj biznis look môže pôsobiť štýlovo. Skúste ho vždy ladiť s kabelkou, ktorá má zaujímavú farbu. Nemusíte automaticky zvoliť len čiernu. Jasné, ľahko sa kombinuje, ale na druhej strane, pôsobi fádne. Naopak, ak zvolíte napríklad žltý kúsok, budete nápaditá a originálna a dáte najavo, že sa nebojíte vyčnievať z davu. 

Mohlo by vás zaujímať: Karolína začala na Bali vyrábať plavky: Modely jej šije lokálna rodina a poctivo ich testuje najskôr na sebe

Ak však preda len túžite po klasike - čiernej kabelke, tak sa sústreďte aspoň na materiál. Alebo vzor. Aj takéto kúsky môžu pôsobiť originálne, ak viete správne hľadať. 

Neprehliadnite: Nápaditosť boduje: Túto sezónu noste nohavice výrazného strihu a z neobyčajného materiálu

Neposlednom rade by ste však mali venovať pozornosť tomu, aby kabelka oživila váš look. Ak ste zvyknutná nosiť nohavicové kostými, skúste to rozbiť trochu ženskejším kúskom. Naopak, ak vám nerobí problém nostiť do práce šaty, sukne, môžete voliť aktovkovejší štýl, ktorý pôsobí trochu mužnejšie a vďaka kontrastu vyniknete. 

Prečítajte si: Biele tričko je skutočný základ: Tieto looky vás o tom presvedčia. Investujte však do kvality

FEMINITY TIP: Vyberte si štýlový a zároveň praktický kúsok do svojho šatníka

1.Bottega Veneta, 2. Wandler, 3. The Row, 4. Boyy, 5. Acne Studios

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus