Presunúť na hlavný obsah

Prešla si peklom, no dnes je skutočne šťastná: Petre Němcovej život konečne doprial to, po čom vždy túžila

Zahraničné celebrity

Aj napriek tomu, že si prešla nie príliš ľahkým životným obdobím, dnes je skutočne šťastná a má všetko, o čom kedy snívala. Toto je jej recept na "happy life".

Aj ťažké obdobie zvládla vďaka tomuto 

Nádherná česká topmodelka, Petra Němcová patrí jednoznačne medzi najúspešnejšie Češky, ktoré očarili aj vlny svetového showbiznisu. Bola sa na titulkách najprestížnejších časopisov, stala sa tvárou mnohých kampaní, dokonca a predvádzala pre  Victoria's Secret.

No Petra má v sebe oveľa viac. Je nielen očarujúca navonok, veľká profesionálka, ale každého si okamžite získa aj svojou vnútornou krásou. Mimoriadne empatická, citlivá, nežná, no zároveň svedomitá a pracovitá. Presne taká je a tak ju aj všetci, ktorí ju poznajú, opisujú.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

Mohlo by vás zaujímať: Cestovanie s deťmi je jej vášňou: Baša Števulová vám ukáže, že sa dá do dvoch hodín zbaliť a vyraziť po Slovensku 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

Krehká plavovláska má za sebou však aj skutočne náročné životné obdobie a prežila si toho viac ako dosť. To, že je viac ako silná žena, dokázala po smutných udalostiach, ktoré sama na vlastnej koži pred pár rokmi prežila. Keď v roku 2004 tragicky prišla o svojho snúbeneca Simona Atleeho, ktorého o život pripravila thajská tsunami, naozaj sa dlho dávala psychicky a emočne dokopy. 

Utrpela nielen rany na tele, ale aj na duši. Táto udalosť ju však nezlomila, práve naopak. Mnoho vecí pochopila, vnútorne sa s niektorými zmierila a ako človeka ju to samozrejme celkovo zmenilo.  

Petra vie, že je veľmi dôležité to ako sa človek cíti a čo prežíva. Snaží sa každý deň tešiť z nového rána, je si vedomá toho, že náš život tvoria detaily a podstatné sú maličkosti. Vychutnáva si prítomné okamihy a nerieši zbytočne povrchné veci.

Radosť, spokojnosť, harmónia, šťastie a vďačnosť sú jej dokonalým elixírom spokojného života. To ako sa totiž človek cíti vo svojom vnútri, to sa prejavuje aj navonok. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

Keď prestanete na veci tlačiť, stanú sa 

Skutočné šťastie našla po boku filantropa a podnikateľa Benjamina Larretcheho. Dnes už sú rodičmi vytúženého chlapčeka, ktorý sa narodil o niekoľko týždňov skôr. Našťastie všetko dobre dopadlo a dvojica si už užíva svoj malý poklad plnými dúškami. ,,Cítime sa tak vďační a požehnaní, milujeme nášho anjelika,'' vyjadrila sa kráska na sociálnej sieti. Práve po bábätku Petra veľmi dlho túžila.

No v čase, keď na veci tlačila, tak neišli v duchu akom si predstavovala. Preto sa snaží žiť tak, aby všetkému nechával prirodzený priebeh.

Keď po niečom veľmi túžite a myslíte to úprimne, premení sa to na realitu. Podľa krásky je nesmierne dôležitá viera a pokora. Práve s nimi, ide ruka v ruke aj spokojný život. Len na to netreba zabúdať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Prečítajte si: Bývalá Miss Magdaléna Šebestová sa leta nevie dočkať: Kde na Slovensku ho bude tráviť s dcérkou Ninkou? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus