Presunúť na hlavný obsah

Prešla si peklom, no dnes je skutočne šťastná: Petre Němcovej život konečne doprial to, po čom vždy túžila

Zahraničné celebrity

Aj napriek tomu, že si prešla nie príliš ľahkým životným obdobím, dnes je skutočne šťastná a má všetko, o čom kedy snívala. Toto je jej recept na "happy life".

 Krehká plavovláska má za sebou však aj skutočne náročné životné obdobie a prežila si toho viac ako dosť. To, že je viac ako silná žena, dokázala po smutných udalostiach, ktoré sama na vlastnej koži pred pár rokmi prežila. Keď v roku 2004 tragicky prišla o svojho snúbeneca Simona Atleeho, ktorého o život pripravila thajská tsunami, naozaj sa dlho dávala psychicky a emočne dokopy. 

Utrpela nielen rany na tele, ale aj na duši. Táto udalosť ju však nezlomila, práve naopak. Mnoho vecí pochopila, vnútorne sa s niektorými zmierila a ako človeka ju to samozrejme celkovo zmenilo.  

Radosť, spokojnosť, harmónia, šťastie a vďačnosť sú jej dokonalým elixírom spokojného života. To ako sa totiž človek cíti vo svojom vnútri, to sa prejavuje aj navonok. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

Keď prestanete na veci tlačiť, stanú sa 

Skutočné šťastie našla po boku filantropa a podnikateľa Benjamina Larretcheho. Dnes už sú rodičmi vytúženého chlapčeka, ktorý sa narodil o niekoľko týždňov skôr. Našťastie všetko dobre dopadlo a dvojica si už užíva svoj malý poklad plnými dúškami. ,,Cítime sa tak vďační a požehnaní, milujeme nášho anjelika,'' vyjadrila sa kráska na sociálnej sieti. Práve po bábätku Petra veľmi dlho túžila.

No v čase, keď na veci tlačila, tak neišli v duchu akom si predstavovala. Preto sa snaží žiť tak, aby všetkému nechával prirodzený priebeh.

Keď po niečom veľmi túžite a myslíte to úprimne, premení sa to na realitu. Podľa krásky je nesmierne dôležitá viera a pokora. Práve s nimi, ide ruka v ruke aj spokojný život. Len na to netreba zabúdať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Prečítajte si: Bývalá Miss Magdaléna Šebestová sa leta nevie dočkať: Kde na Slovensku ho bude tráviť s dcérkou Ninkou? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

 

- Najčítanejšie -