Presunúť na hlavný obsah

Nenávisť? Aký je skutočný vzťah medzi Meghan a Kate? Vojvodkyňa z Cambridge pre ňu na začiatku urobila veľa

Zahraničné celebrity

Mediálny nezmysel alebo pravda? Skutočne sa Kate Middleton a Meghan Markle neznášajú?

Jedna je miláčikom Anglicka, druhú viac nemajú domáci radi, pretože odtiahla Harryho do Ameriky. Obe sú neustále pod drobnohľadom médií, musia si na svoju osobu vypočuť občas lichotivé, občas menej lichotivé veci. No každá sa snaží vynikať čo najviac, predsadzovať sa ako sa má, a možno aj trochu viac. Ale aké je to medzi nimi?

Neprehliadnite: Odhalené nahrávky Charlesa a Camilly. Toto si zažila princezná Diana počas manželstva s princom

Vzťah Kate Middleton a Meghan Markle patrí medzi tie najsledovanejšie vôbec. Média sa často a radi navážajú do týchto vojvodkýň a v článkoch pravidelne vyvolávajú dojem, že medzi švagrinami vládne neznesiteľná rivalita. O ich vzťahu-nevzťahu sa vedú dlhé témy, odborníci často hodnotia správanie a gestá jednej voči druhej. No aká je skutočná pravda? Naozaj sa známe vojvodkyňe nemôžu ani vystáť?

Mohlo by vás zaujímať: Aj členky kráľovskej rodiny makajú na svojej postave: Na túto zostavu nedá roky dopustiť Kate Middleton

Hlavne po odchode z kráľovskej rodiny a následnom stahovaní sa za veľkú mláku sa rozvírili ďalšie diskusie na túto tému. Mnohí vinia práva ambicióznu Meghan za to, že Harry "zdupkal" z rodiny a vyšli tiež články, že rovnaký názor má na to aj Kate. 

Pravda je taká, že ani jedna sa na adresu tej druhej doposiaľ veľmi nevyjadrovala. Ich odpovede sú často presne také, aké sa od kráľovských členiek očakáva - diplomatické. Na druhej strane, ani jedna sa o druhej nikdy nevyjadrila lichotivo, čo nahráva tiež teóriám o nenávisti. Faktom však je, že zo začiatku ich vzťahy také napäté neboli. Dokonca sa Meghan vyjadruje o prvom stretnutí veľmi pozitívne a z Kate mala vtedy dojem, že ju do rodiny prijíma s otvorenou náručou. Sama totiž vedela, aké je náročné, ak sa zrazu ocitnete pod drobnohľadom a chcela dať tak budúcej vojvodkyni zopár dobrých rád. Mnohí odborníci na reč tela sa dokonca zhodujú v tom, že Meghan sa chce učiť od Kate, je pre ňu vzorom, čo sa týka bravúrneho zvládania života v kráľovskej rodine, etikety a povinností. Takže úplne nenávisť, ako mnohokrát všade čítame, tam rozhodne nebude. 

Prečítajte si: Kate Middleton roky bojovala s týmito komplexami: Vďaka tomuto sa jej ich podarilo prekonať

Myslíte, že sa Meghan a Kate skutočne neznášajú?

spolu hlasovalo 342 ľudí

Áno
128
Nie
214