Presunúť na hlavný obsah

Odhalené nahrávky Charlesa a Camilly. Toto si zažila princezná Diana počas manželstva s princom

Zahraničné celebrity

Aj keď sa kráľovská dvojica zdala spočiatku idylická a všetko vyzeralo ako z rozprávky, opak bol pravdou. Charles sa už počas manželstva s Dianou potajme vracal k svojej milenke Camille.

Princ Charles bol dlhé roky mládencom - aj keď sa okolo neho krásne ženy doslova hemžili, dlho sa nevedel usadiť a skôr, než na rodinný život, si užíval slobodu a nepochybne aj slávu, ktorá sa s jeho menom spája. To všetko sa však zmenilo ešte pred príchodom Diany Spencer. Charles sa zamiloval do Camilly Bowlesovej. Ich sňatok však kráľovná Alžbeta neschválila kvôli Camillinej bujarej minulosti. Zdá sa, že sa Charles s trpkým osudom zmieril - o pár mesiacov neskôr sa zoznámil s Dianou, ktorá si získala náklonnosť kráľovskej rodiny takmer okamžite. 

Prečítajte si: Mal si s ňou užívať medové týždne, on volal expriateľke. Čo sa dialo počas svadobnej cesty Diany a Charlesa?

Svadba sa konala rekordne rýchlo. Dvojica, ktorá sa videla len 12-krát pred uzavretím manželstva, si svoje áno povedala pred zrakmi ľudí z celého sveta. Už na svadobnej ceste si však Diana všimla, že princ Charles je akosi stále naklonený svojej bývalej milenke Camille. To nakoniec potvrdili aj uniknuté nahrávky ich rozhovorov, ktoré sa stali verejnými pre všetky média. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Prince Charles of Wales (@iconsprincecharles) on

Tajné telefonáty

Prvý telefonát, ktorý sa dostal na verejnosť, sa datuje z 18.decembra 1989, v čase, keď mal najmladší syn dvojice len 5 rokov. „Nemôžem začať týždeň bez teba,'' povedala vtedy ešte ženatému Charlesovi taktiež vydatá Camilla. „A čo ja? Problémom je, že ťa potrebujem niekoľkokrát do týždňa,'' šepkal jej do telefónu princ. V tom sa nástupca na trón pritvrdil. „Mal by som byť tampón, aby som mohol byť stále v tebe,'' vyznal jej svoje potreby a Camilla dodala, že by to bol úžasný nápad. 

V ďalšom telefonáte nechýbali milé vyznania lásky. „Milujem ťa a som na teba tak hrdá,'' povedala Charlesovi Camilla. „Tiež ťa milujem. Nechcem sa s tebou rozlúčiť,'' odpovedal jej na to princ a niekoľko minút sa doťahovali na tom, či vlastne musia ísť spať, alebo spolu môžu naďalej rozprávať. Hovor sa skončil po niekoľkých minútach, keď sa navzájom vyzývali k tomu, aby zložili slúchadlo. Po vzdušných pusách a ďalších vyznaniach napokon nahrávka skončila... a o šesť rokov na to aj Charlesove manželstvo s Dianou.

Mohlo by vás zaujímať: Blízky priateľ princa Harryho prezradil: Ako odchod z kráľovskej rodiny poznačil manželstvo Meghan a Harryho?

- Najčítanejšie -