Presunúť na hlavný obsah

Bývalá Miss Magdaléna Šebestová sa leta nevie dočkať: Kde na Slovensku ho bude tráviť s dcérkou Ninkou?

Slovenské celebrity

Zrejme, väčšina z nás bude tento rok v rámci cestovania tak trochu opatrnejšia. Ako ho bude tráviť známa kráska s dcérkou a ktoré miesta sú ich srdcovkou? Nechajte sa inšpirovať tipmi známou a sympatickou Slovenskou, kam vyraziť.

Ako a kde budete tento rok, s Ninkou tráviť leto?

Budeme spoznávať Slovensko. Obľúbili sme si turistiku, takže chcela by som s ňou prejsť Slovenský raj a Tatry. Chceli by sme vyskúšať aj splavovanie s dobrou stanovačkou, takže všetko, také zážitkové veci.

Ktoré oblasti na Slovensku sú tvoje obľúbené? 

Určite Záhorie, keďže odtiaľ pochádzam a potom Tatry alebo Terchová.

Prezraď tri tipy na super ubytká, ktoré sú tvojou srdcovkou a nedáš na ne dopustiť...

  • XBionic Hotel Šamorín - tento rok to bude naša kúpacia destinácia číslo jeden. Je to absolútne ideálne miesto pre rodiny s deťmi.
  • Kempinski v Tatrách
  • Hotel Pošta Jasná

Mohlo by vás zaujímať: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

S Ninkou ste skvelé parťáčky a často chodíte aj do hôr. Obľubuje turistiku? 

Ninka absolvovala svoju prvú túru na Vysokú a zvládla ju neskutočne. Snažíme sa miesta vyberať tak, aby ich zvládlo 5 ročné dieťa, ale musím povedať, že ona sa síce posťažuje, ale nevzdáva sa. (úsmev)

Ak si môžeš vybrať - more, či hory?

Ak si môžem vybrať, vyberiem si more, slnko, piesok, ale v poslednej dobe si neskutočne užívam aj turistiku po našich horách. Máme tu množstvo prekrásnych miest, ktoré dajú človeku toľko energie, ako deň pri mori.

Tvoje must - have kúsky, bez ktorých si leto nevieš predstaviť? 

  • Ak sa chystáte na hory - tak kvalitné trekové topánky, opaľovací krém na tvár a šiltovka 
  • Na dovolenke pri mori - nesmú chýbať plavky, opaľovací olej od La Roche a krátke letné šaty, ktorými nikdy nič nepokazíte...

Neprehliadnite: Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

- Najčítanejšie -