Presunúť na hlavný obsah

Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

Partnerské vzťahy

Malo to byť len na spestrenie vzťahu, netušila som, že to môže zájsť až takto ďaleko. Išla som v podstate sama proti sebe a nabúrala si vzťah.

V istom momente som mala pocit, že náš vzťah skĺza do stereotypu a nechcela som riskovať, že môj muž bude hľadať šťastie inde. Po dlhšom čase sme sa rozhodli s manželom usporiadať u nás doma večierok pre priateľov. Zatiaľ čo vždy sme mávali takéto stretnutia skôr v menšom zoskupení, tentokrát sme urobili zmenu a povedali sme priateľom, že si môžu aj oni priviesť svojich známych, aby nás bolo veľa.

Prečítajte si: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú

Takto sa začala naša sexuálna hra

Atmosféra bola uvoľnená a s priateľmi sme hrali rôzne hry ako v puberte. Keď som bola osamote s mojím mužom, navrhla som mu, aby šiel s tamtou kráskou flirtovať. „Iba tak“, chcela som ho po rokoch vidieť v akcii a vzájomne sme sa doberali. Všetko to bolo veľmi uvoľnené. Najskôr nechcel, ale potom súhlasil. Zdalo sa, že mladá plavovláska mu tak učarovala, že chvíľami zabudol na to, že to je len hra a mne sa to po chvíli prestávalo páčiť. Dotyky neboli totiž povolené. Aspoň z jeho strany. Čo však urobiť, keď vychádzali z jej strany? Najskôr som si myslela, že po chvíli s tým prestane, ale ona mu stále s úsmevom a hlbokým výstrihom šepkala niečo do ucha. Bolo vidno, že sa mu to páčilo. Ja som potom znervóznela. Čo som to vlastne urobila?

Dala som mu znamenie, aby s tým skončil, ale tvárila som sa samozrejme, že som nad vecou. Veď koniec koncov ja som bola tá, ktorá s touto hlúpou hrou prišla. 
Myslela som si, že to mohla byť skvelá predohra v ten večer pre nás, ale Jakubovi to zrejme nebolo po chuti a k ničomu nedošlo. Mala som pocit, že táto slečna sa mu dostala pod kožu viac, ako bol môj zámer. Ráno som sa snažila na všetko zabudnúť a sľúbila sama sebe, že už žiadne takéto hry zo ženských časopisov nebudem nikdy hrať. 

Začali mu chodiť šteklivé fotografie

Slečna sa zrejme na môjho muža namotala a keď som zistila, že mu posiela šteklivé odhalené fotografie, chcela som, aby to ihneď s ňou ukončil a nezachádzalo to až tak ďaleko. Akoby zabúdal aj on, že to bola len hra. Nič viac. 

Chcela som okoreniť náš vzťah, ale zrejme som zvolila nevhodnú stratégiu a vymklo sa nám to z rúk. Keby som mohla, vrátila by som čas. Nezostávalo mi nič, len čakať a vysporiadať sa s tým. Dúfať, že tak ako to prišlo, to rýchlo aj odíde. 

Neprehliadnite: Znamenia zverokruhu, ktoré sú radšej single a ktoré vo vzťahu: Zistite, koho máte po svojom boku

V posteli chcel odo mňa vec, podľa ktorej som vedela, že myslí len na ňu

Manžel však začal prejavovať chúťky na sex oveľa častejšie. Mal však jednu požiadavku. Vždy to muselo byť odzadu a nesmeli sme si vidieť do tváre. Jeho výkon bol úplne iný ako doposiaľ a vzdychy také, že som chvíľami pochybovala, že ide o môjho muža. 

Začal mi kupovať spodnú bielizeň a rôzne sexi prádielko. Správal sa až podozrivo čudne. V ten moment mi napadla ďalšia absurdita – vliezť mu do mobilu a dohľadať fotky od onej slečny. 
Vedela som to. Mala na sebe presne takú bielizeň, do ktorej si ma snažil štylizovať môj muž. A poloha odzadu znamenala v preklade to, aby si mohol predstavovať, že ide o ňu. Mali sme totiž podobný odtieň vlasov. Veľmi ma to ranilo. Vedela som však, že keď chcem, aby ma neopustil, musím to chvíľu vydržať a dúfať, že takto za ňou nebude chcieť odísť a opustiť ma.