Presunúť na hlavný obsah

Bol bohatý a budúcnosť s ním vyzerala sľubne: Keď som sa mala k nemu nasťahovať, čakal ma pekný šok

Partnerské vzťahy

Vždy som túžila po mužovi, ktorý bude dobre zabezpečený a nikdy som sa tým netajila. Keď sa mi to splnilo, zdalo sa, že mám pred sebou sľubnú budúcnosť. Omyl.

Nechcem, aby to vyzeralo namyslene, ale spomedzi mužov som si vždy radšej vyberala. Než som vkročila do vzťahu, musel jednoducho spĺňať moje kritériá a jedným z nich bolo aj to, aby sa vedel o mňa a o našu budúcu rodinu dôstojne postarať. Ja sama som vedela zarobiť slušné peniaze, to isté som teda automaticky očakávala aj od svojho budúceho manžela.

Čítajte tiež: Strávila som s ním najkrajšiu noc: V živote by som po takomto sexe od neho nečakala reakciu, aká prišla na druhý deň ráno

Nemali sme pred sebou žiadne tajomstvá, jedno mi však predsa len zatajil

S Rudom sme pred sebou nemali žiadne tajomstvá. To, že je rozvedený mi povedal hneď na začiatku, dokonca aj to, že má z predošlých vzťahov deti. Nebola som z toho nadšená, ale keď sa zamilujete, nič iné vám nezostáva, ako sa naučiť s tým žiť a akceptovať to. 
Na druhej strane, jeho otvorenosť som si vážila a náš vzťah sa možno aj vďaka nej vyvíjal dostatočne vpred. Vyhovovalo mi, že Rudo je odo mňa o trinásť rokov starší. Starší muži majú skúsenosti a chladnú hlavu. Nezaoberajú sa malichernosťami ako moji rovesníci či muži okolo tridsiatky. Po prvýkrát som sa cítila pri mužovi ako princezná bez toho, aby som sa o to musela doprosovať. Jednoducho vedel, čo na ženy platí. 

Tešila som sa na spoločnú budúcnosť a to aj napriek tomu, že Rudo často chodieval na služobky do zahraničia. Všetko má však svoje pre a proti. Keďže bol slušne finančne zabezpečený, vedela som, že „daň“ za to sú práve chvíle bez neho, aj keď mi v tom čase veľmi chýbal. Krátko po tom sme sa preto dohodli, že bude najlepšie, keď sa k nemu hneď nasťahujem, aby sme spoločne strávený čas mohli využívať. To som však ešte netušila, že napriek jeho úprimnosti mi akosi „zabudol“ niečo povedať...

Keď som sa mala k nemu nasťahovať, zostala som medzi dverami v nemom úžase

Deň, keď som sa k nemu mala nasťahovať bol pre nás oboch krásny, ale zároveň aj trochu prevládal stres. Rudo býval na dome, na čo som sa veľmi tešila. Keď sme prichádzali do areálu, bolo to ako v rozprávke, všade naokolo zeleň a výhľad na mesto. 
Jeho dom sa mi však zdal priveľký a miestami to vyzeralo ako taká útulná bytovka, v ktorej býva viac ľudí. Na parkovisku bolo aj viac áut a tak som si ihneď uvedomila, že to asi celé nebude jeho. 
Medzi dverami mi však veľmi opatrne začal niečo hovoriť. Po pár slovách som normálne dostala zatmenie mozgu a nebola som schopná vnímať a viete, prečo?
Rudo mi objasnil, že naše spoločné bývanie má ešte jeden detail, ktorý mi však zabudol povedať, lebo ho nepovažoval za dôležité. V danom dome totiž bývali jeho predošlé partnerky, na každom poschodí zvlášť. Áno, počujete správne. 

Mohlo by vás tiež zaujímať: Žila som v prepychu a najskôr si nič nevšimla: Môj muž po celý čas miloval inú ženu, bola dokonca na našej svadbe

Keďže dve z nich zostali s dieťaťom a jedna síce bez, Rudo cítil potrebu ako otec sa o nich postarať a zachovať sa férovo. Keďže majú nadhľad a vychádzajú všetci spolu ako priatelia, veril, že to pochopím a nebude mi to robiť až taký problém. Ale úprimne, vy by ste si vedeli predstaviť takto žiť?

Vedeli by ste si predstaviť žiť v jednom dome s ex partnerkami svojho muža?

spolu hlasovalo 1235 ľudí

Áno
106
Nie
1129

- Najčítanejšie -