Presunúť na hlavný obsah

Znamenia zverokruhu, ktoré sú radšej single a ktoré vo vzťahu: Zistite, koho máte po svojom boku

Partnerské vzťahy

Osobnostné rysy sú zakotvené v každom z nás a niektoré znamenia majú cestu k láske života o čosi tŕnistejšiu ako iné. To však neznamená, že ich niekde na konci tunela nečaká šťastie.

Znamenia, ktoré sú radšej single

Škorpión

Ak Škorpión cíti, že vo vzťahu nemá súkromie, je pre neho lepšie zostať sám. Rád spoznáva sám seba, to však neznamená, že nedokáže skutočne milovať, to áno.

Panna

Panny potrebujú mať vymedzený čas pre seba. Sú organizované a veľmi pracovité, často sa radia medzi workoholikov. V spoločnosti sú veľmi obľúbené, ale aj tak si radšej doprajú čas pre seba.

Prečítajte si: Manžel si na mne v posteli všimol zmenu, ktorá odhalila, kde som predtým bola: Ako by zareagoval váš muž?

Rak

Rak je veľmi citlivý a od partnera očakáva stopercentnú pozornosť a prispôsobenie sa. V realite to však také ideálne nebýva a preto radšej, ako by mal byť ranený, zostáva single. 

Ryby

Beznádejní romantici. To sú Ryby. Boja sa zranenia zo strany partnera a preto radšej zostávajú sami doma. Spoločenský život nie je veľmi pre nich. 

Kozorožec

Jediné znamenie, ktoré uvidíte v tomto článku v obidvoch prípadoch. Sú melancholickí a aj keď sú vo vzťahu radi, zrazu ich prepadne chuť byť na istý čas sami.

Baran

Baran je schopný zamilovať sa rýchlo a často. Rovnako rýchlo ich však vzťah omrzí a končia sami so sebou. Baran je najšťastnejší, keď je slobodný, kým nenájde svoju jedinú osudovú lásku.

Strelec

Strelec má tendenciu byť ako osamelý vlk. Aj keď sú vo vzťahu a milujú, nie sú ochotní robiť ústupky a dohodnúť sa na kompromise. Všetko musí byť po ich, takže logicky sú často potom sami.

Znamenia, ktoré sú radšej vo vzťahu

Blíženci

Blíženci sú spomedzi znamení najviac spoločenské tvory. A teraz si predstavte, že by mali byť single. Nemysliteľné. Aj keď sú radi obklopení pozornosťou, doma čakajú niekoho, kto im je najbližšie.

Lev

Lev potrebuje byť vo vzťahu a milovaný, a to z jediného dôvodu. Toto znamenie potrebuje neustále počuť komplimenty na svoju adresu a byť v centre pozornosti. Veľmi neradi sú takýto ľudia sami.

Váhy

Váhy sú veľmi spoločenské a koketné, ale len do chvíle, kým sa nezamilujú. Potom sa oddajú a sú veľmi spoľahlivými partnermi na celý život.

Neprehliadnite: K funkčnému milostnému životu potrebujete len tieto tri veci: Viete, ktoré?

Vodnár

Vodnár miluje byť vo vzťahu a zdieľať svoje pocity a zážitky s niekým. Radi si vyberajú takého partnera, od ktorého sa môžu tiež niečo naučiť a stať sa tak lepším človekom.

Býk

Býk potrebuje k životu iných, inak sa cíti osamelo. Neuspokoja sa s tým, byť len niekoho dobrý priateľ, ale od toho druhého očakávajú, že bude súčasťou ich života.

Kozorožec

Kozorožec je veľmi sociálny typ a rád sa obklopuje ľuďmi s podobnými záujmami ako on. Ak má však po boku aj takého partnera, necíti sa osamelo a môže sa spoľahnúť na podporu z jeho strany.

- Najčítanejšie -