Presunúť na hlavný obsah

Manžel si na mne v posteli všimol zmenu, ktorá odhalila, kde som predtým bola: Ako by zareagoval váš muž?

Partnerské vzťahy

V jeden intímny večer si na mne všimol manžel zmenu a ihneď mu bolo na mne niečo podozrivé. Možno sa táto rada zíde aj niektorým z vás.

Naše manželstvo neprechádzalo žiadnou krízou, ale či sa nám to páči alebo nie, časom si každý vzťah prejde tzv. stereotypom. Nie že by som si sťažovala, ale v jeden moment som zatúžila po zmene. Manžel však nič netušil, nič som mu nepovedala. 

Prečítajte si tiež: Túto jednu vec si osvojte, ak nechcete, aby váš vzťah zovšednel: My s manželom ju praktizujeme v spálni aj mimo nej

Vybrala som sa na miesto, kde to všetko začalo

Začala som dvakrát do týždňa v podvečer navštevovať lekcie tanca v skupinke pár žien pod drobnohľadom skúsenej lektorky. Nešlo vôbec o žiadne vulgárne pohyby, ale skôr o ladné narábanie s vlastným telom a triky, ktoré potom môžem manželovi predviesť. 
Nikdy som na nič podobné pred ním nenabrala odvahu, takže to bola pre mňa veľká výzva. Potrebovala som však získať okrem pohybov aj sebavedomie. 
Sama som bola prekvapená, ako sa žena ako ja, dokáže naučiť tieto triky profesionálky a vedela som, že môj muž to isto ocení, veď aký muž by neocenil.

V jeden večer som si pre manžela pripravila prekvapenie

Manžel netušil do poslednej chvíle, že niečo chystám. V jeden večer som sa však začala správať inak a oveľa sebavedomejšie a vytiahla som na neho v posteli všetky tieto triky, ktoré som sa naučila. Keďže sme dlhšie nemali sex, tešila som sa, že o to intenzívnejšie naše milovanie bude. Najskôr to vyzeralo, že sa mu to páči a usmieval sa, keď som však svoje schopnosti znásobovala, stopol ma a spýtal sa ma jednu nečakanú otázku.

Neprehliadnite: To, pri čom som nachytala manželovu sekretárku by ste nechceli zažiť: Môj muž mi zatajil jednu vec a pochoval náš vzťah

Jeho reakcia ma prekvapila

Čakala som, čo sa ma ide spýtať a ani vo sne by mi nenapadlo, že to bude súvisieť s mužmi, nikdy totiž nepatril medzi žiarlivcov. Ak aj bol, nechával si to pre seba a nerobil žiadne scény. Po chvíľke napätia sa ma spýtal: „Ty si niekoho mala?“
Áno, počujete dobre. Myslel si, že som mu s niekým „zahla“ a práve ten „niekto“ ma naučil týmto prekvapivým pohybom. Bolo celkom fajn vidieť, ako je vyľakaný a pocítiť z jeho strany trochu žiarlivosti, aj keď by mi to nikdy nenapadlo. Usmiala som sa a ubezpečila ho, že určite nie. Teda áno. Lektorku tanca (smiech). Náš intímny život to posunulo o level ďalej a manžel odvtedy chce so mnou spávať každý deň aj po rokoch. Jednoducho, je fajn cítiť, že vás nie je stále presýtený a nevyhľadáva spoločnosť niekde inde. 
Možno sa táto rada zíde aj iným ženám, určite odporúčam vyskúšať to.

- Najčítanejšie -