Presunúť na hlavný obsah

Môj muž sa mi priznal s jednou tajnou záľubou: Rozišli by ste sa, keby vám chlap povedal toto?

Partnerské vzťahy

Možno som ho za ten čas len nestihla spoznať, všetko začalo totiž veľmi vášnivo a rýchlo. Keď mi však v jeden večer navrhol istú vec, nebola som proti, až kým sa z toho nestávala rutina.

S Marekom sme sa poznali za veľmi zvláštnych okolností, on bol vo vzťahu a ja tiež. Počas nášho náhodného stretnutia však preskočila iskra a obidvaja sme sa rozhodli pre spoločný vzťah. Zamilovanosť, do akej sme obaja padli, bola taká silná, že som sa k nemu nasťahovala už po pár týždňoch.

Prečítajte si tiež: Robila som mu spoločnosť na služobnej ceste: Tomuto prestaňte veriť, ak nechcete, aby vás muž vodil za nos

Bol magnet na ženy, vybral si však mňa

Sex s ním bol ten najlepší, aký som kedy zažila a vnášalo to do nášho vzťahu istým spôsobom akúsi pohodu. Marek mal za sebou bohaté skúsenosti a ženy sa okolo neho motali často. To ma však priťahovalo, lichotilo mi, že si vybral práve mňa a ja som tá, ktorá sa môže po jeho boku každé ráno prebúdzať. Páčilo sa mi na ňom, aký je akčný, dravý a celkovo, ako si ide za svojím. Zároveň však presne vedel, kam ženu chytiť a ako ju doviesť do rozpakov. To som pri žiadnom chlapovi nezažila v takej intenzite.

Záľuba, ktorá okorenila náš vzťah

Marek sa netajil tým, že je milovník ženského tela. Po večeroch často chcel, aby sme pozerali erotické filmy od výmyslu sveta. Spočiatku to bolo veľmi lákavé a vášnivé, keď sa však z toho začala stávať rutina, mala som pocit, že celý náš vzťah sa točí len okolo sexu.
Často chcel, aby sme zinscenovali niektoré scénky z týchto filmov a aj keď musím priznať, že takúto pestrosť v posteli som s nikým nezažila, po čase som sa prestávala cítiť ako žena s hodnotou. To som však netušila, že najtvrdší oriešok ešte len príde.

Neprehliadnite: Snúbenicu som podozrieval z nevery: Keď som však prišiel na to, čo robila, keď nebola so mnou, zostal som v šoku

Návrh, ktorý v mojich očiach všetko zmenil

Marek mi v jeden večer navrhol, že by bolo super, keby sa môže pozerať na to, ako ma jeho kamarát pomiluje u nás doma. On bude v úlohe pozorovateľa a ja v úlohe milenky. Prosil ma, že sa mi to bude páčiť a aké úžasné  okorenenie to bude. Priznal sa mi, že buď ho jednoducho príjmem takého, aký je alebo život s ním bude ťažký, čím podľa mňa narážal na milenky. Cítila som sa však v ten moment ponížene. Ako by ste zareagovali vy? Rozišli by ste sa s mužom, keby vám toto povedal?

- Najčítanejšie -