Presunúť na hlavný obsah

Mamičkin maznáčik, macho, či žiarlivec: Týmto typom mužov sa radšej vyhnite, nič dobré vás po ich boku nečaká

Partnerské vzťahy

Sú určité typy mužov, ktorým sa je naozaj lepšie vyhnúť oblúkom. Pozrite sa, koho nenechávať radšej príliš dlho vo svojom živote.

Teraz ruku na srdce. Koľkokrát v živote ste si vy alebo vaša kamoška povzdychli, že jednoducho nemáte šťastie na tých správnych mužov? A zamysleli ste sa niekedy nad tým z opačnej strany? Čo ak si len jednoducho vyberáte tých nesprávnych? Pozrite sa, ktorým typom by ste sa radšej mali z ďaleka vyhnúť. Nič dobré vás totiž po ich boku nečaká. 

Mohlo by vás zaujímať: Vďaka nesprávnym rozhodnutiam svojej matky som sa stala ženou, ktorá má vo vzťahoch s mužmi tento problém

1. Agresor

Ak máte pri sebe muža, ktorý z času na čas naozaj "vybuchne" z nepochopiteľných dôvodov, zbystrite pozornosť. Je naozaj veľmi pravdepodobné, že tieto záchvaty hnevu časom môžu prerásť až do fyzického násilia. Tu je to veľmi tenký ľad. Na to pozor!

2. Chorobný žiarlivec

Nie toto ani náhodou nie je dôkaz jeho nesmiernej lásky k vám. Ide o jeho nízke sebahodnotenie a pochybovanie o sebe. Uvidíte, že skôr či neskôr vám to bude znepríjemňovať život. Neustále kontrolovanie, zbytočné otázky, ktoré sa budú stupňovať sa totiž stanú súčasťou vašej každodennej reality. 

3. Mamičkin maznáčik

Áno, je skvelé, ak má váš drahý pekný vzťah s mamou. Proti tomu nikto nič nemá. Práve naopak. No ak žiadne rozhodnutie neurobí bez jej požehnania, máte problém. Z toho vyplýva totiž len jediné. Celý život, budete v určitých veciach, súperiť práve s jeho mamou. A to zrejme nechcete, či? 

Prečítajte si: Medových týždňov sme sa nedočkali: Tieto fotky zo svadby odhalili, čo som si na manželovi po celý čas nevšimla

4. Macho

Jeho sebavedomie má uroveň levelu 1000, všade bol, všetko videl, vo všetkom je najlepší a navyše miluje pozornosť žien? Ruky preč. Tu vám hrozí len jediné. Vaše podupané sebavedomie a zlomené srdce. Tieto typy veru nie sú na dlhodobé zväzky stavané. Ak si chcete užiť jednu noc, smelo do toho. Inak ani náhodou.

5. Alkoholik alebo iný "závislák"

Tu to stačí definovať naozaj v krátkosti. Akákoľvek forma závislosti, hazard, alkohol, čokoľvek tohto druhu vám ani vášmu šťastiu neprospejú. A mať takého muža po svojom boku, nie je výhra. Ak keď aj patríte medzi citlivky a príliš emočne založené ženy, zabudnite na to, že sa kvôli vám zmení. Prestaňte si robiť ilúzie. Je to hlúposť. A vy sama to veľmi dobre viete. 

- Najčítanejšie -