Presunúť na hlavný obsah

K funkčnému milostnému životu potrebujete len tieto tri veci: Viete, ktoré?

Partnerské vzťahy

Vybudovať si dokonalý sexuálny vzťah je rovnako ťažké, ako nájsť toho pravého.

Sex je neodmysliteľnou súčasťou každého vzťahu. Mnohé páry na ňom budujú všetko. A vlastne to je správne. Veď nič nie je intímnejšie, ako práve sex. Takže ak túžite po dokonalom a bezproblémovom sexuálnom vzťahu, stavajte ho na týchto veciach. 

Mohlo by vás zaujímať: S týmito tromi znameniami si radšej nezačínajte. Čaká vás zrada a zrejme aj nevera!

Dôvera

Ak neveríte svojmu partnerovi, len ťažko budete voči sebe v posteli úprimní. Ak nemáte dôveru, bojíte sa, a to vám bráni užiť si sex. A muži toto vždy vycítia. Takže bez toho si kvalitný sexuálny život nikdy nevybudujete. Ak máte stále zábrany mu veriť, niekde je chyba. Porozprávajte sa o tom. Akonáhle tak urobíte, zmení sa aj váš postoj, a čo je hlavné, aj sexuálny život. Buď vaše pochybnosti pominú, alebo sa rozídete. Ale pokiaľ tak neurobíte, funkčného milostného života sa rozhodne nedočkáte.

Neprehliadnite: Rozdráždite mužské zmysly: Tieto 3 ingrediencie dokážu dostať každého muža do kolien

Iniciatívnosť

Zo strany oboch. Nemôžete nechávať veci len na mužovi. Áno, zo začiatku sa mu to možno bude páčiť, bude mať pocit, že vás dobíja, ale neskôr chce každý chlap po svojom boku ženu, ktorá iniciuje sex. Takže zahoďte ostych a zvádzajte ho až kým nedosiahnete svoje. Takéto hry muži milujú, i keď no nepriznajú. A je to ďalší z hlavných pilierov, na ktorých by ste mali stavať svoj sexuálny život

Samostatnosť

Znie to možno zvláštne, ale áno, musíte myslieť aj na seba a byť samostatná. Neupínajte sa na muža, či už vo vzťahu samotnom alebo v sexe. Ukáže, že ste veľké dievča, a i keď ste zamilovaná, stále musíte dať najavo, že si vážite seba a ste sebavedomá. Muži si vážia takéto postoje, obdivujú tieto ženy a tým pádom sa to prejavuje aj v sexuálnej oblasti. Občasná sebeckosť v postali ich dokáže veľmi vyhecovať. Vyskúšajte to. 

Prečítajte si: Zvodcovia nie sú najhorší! Jeden typ mužov ich hravo tromfne. Na týchto si dajte pozor!

- Najčítanejšie -