Presunúť na hlavný obsah

Rozdráždite mužské zmysly: Tieto 3 ingrediencie dokážu dostať každého muža do kolien

Krása

Správna vôňa dokáže skutočné divy. Napríklad rozdráždiť mužské zmysly. Ak chcete uspieť v tomto smere, zamerajte sa tieto konkrétne ingrediencie.

Vanilka

Vanilka dokáže stimulovať mužský mozog a produkuje hormóny, ktoré ich navnadia. Preto je práve toto veľmi častá vôňa, ktorá sa radí medzi tie, ktoré muži obľubujú najviac a vie sa im z nej zamotať hlava. Táto vôňa vie pôsobiť sexi, sladko aj nevinne zároveň, čo je kombinácia, z ktorej ide do kolien nejeden chlap. Ak si teda zaobstaráte parfum, či už čisto s vanilkovou vôňou, alebo bude aspoň vanilka tvoriť jeho súčasť, môžete si byť istá, že zabodujete. 

Mohlo by vás zaujímať: Zázrak alebo podfuk: Aká je skutočná pravda o kolagéne? Vplýva jeho užívanie na našu pleť?

Škorica

Ingrediencia, ktorá je efektívna v oboch prípadoch. V mužských vôňach, ale aj v tých ženských. Škorica je veľmi aromatická, silná záležitosť a jej nositelia sa vyznačujú zdravým sebavedomím. A to dokáže v očiach opačného pohlavia pôsobiť veľmi silno. Silné korenisté vône boli vždy spájané so sexom ako takým. Ak chcete muža očariť sebaistotou, podčiarknuť svoju ženskú stránku, tak so škoricou sa vám to podarí najlepšie. 

Neprehliadnite: Vyskúšajte cvik, ktorý vám pomôže zdvihnúť líca: Vypnutá pleť vám ihneď uberie pár rokov

Jazmín

Táto vôňa pôsobí veľmi "čisto". Možno preto je veľmi populárna u mužov. Mnohí totiž preferujú, keď žena nemá výrazný parfum, ale naopak, ide z nej akýsi svieži závan. Nevtieravý. Jemné, krehké ženy by mali preto siahnuť po takejto alternatíve, ktorá dokonalo podčiarkne ich osobnosť. Zároveň jazmín dokáže pôsobiť veľmi upokojujúco a ak sa zmieša s vôňou ruže, môže vzniknúť zaujímavá kombinácia, ktorej máloktorý muž dokáže odolať. 

Prečítajte si: Zázračné kyseliny v beauty priemysle: Nebojte sa ich, tieto dokážu zmeniť vašu pleť expresne rýchlo

Ktorú z týchto vôní používate najradšej?

spolu hlasovalo 210 ľudí

Vanilka
44
Jazmín
43
Žiadnu
105

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus