Presunúť na hlavný obsah

4 masky, ktoré zachránia vašu tvár: Rozžiarte pleť za pár minút

Krása

Masky na tvár sú rovnako dôležitou rutinou ako krém či sérum. Preto by ste im mali venovať zaslúženú pozornosť.

Nové JA

Čo všetko zahŕňate do svojej beauty rutiny? Denný a očný krém, nejaké to sérum, prípadne peeling... No miesto na zozname by rozhodne mali mať aj pleťové masky. Ak si vyberiete vhodnú pre svoj typ pleti a aktuálny problém, môžete očakávať veľké zmeny. Ale to len v tom prípade, ak skutočne nájdete správnu "záplatu" na váš problém. Neskúšajte stále niečo nové, čo dostanete, nájdete priložené v magazíne, alebo čo vám odporučí kamarátka. 100 ľudí, 100 rôznych problémov a tiež výsledkov. Takže sa buď poraďte s odborníkom, alebo si poriadne naštudujte zloženie produktu, ktorý chcete vyskúšať. Ak toto všetko dodržíte, výsledky sa dostavia veľmi rýchlo.

Prečítajte si: Zázrak alebo podfuk: Aká je skutočná pravda o kolagéne? Vplýva jeho užívanie na našu pleť?

Bez iskry

Tento problém dokáže potrápiť ženy s vráskami, aj so suchšou pleťou či s tou problematickou. Riešenie v tomto prípade je veľmi jednoduché - siahnite po hydrogélových maskách. Hydrogélová plátenková maska Lancôme Génifique Advanced podporuje hydratáciu pleti tým, že posilňuje jej prirodzenú ochrannú bariéru. Súčasne pomáha znižovať viditeľnosť jemných línií a pórov a dodáva pleti celkovo svieži a mladistvý vzhľad. 

Feminity tip: Masku aplikujte na 10 minút, následne ju odstráňte z pleti a zvyšný gél jemne vmasírujte pomocou facerolleru.

Problematická

Kyselina salicylová - zložka, ktorá je v tomto smere kľúčová a môže vám veľmi efektívne pomôcť s týmto problémom. Nájdete ju v produkte The Ordinary Salicylic Acid 2% Mask.  Maska ​​je zameraná na nerovnomernosti textúry pleti. Cieľom formulácie, naplnenej uhlím a ílom, je zlepšiť vzhľad, čistotu pleti a zanechať pokožku sviežu. Zacieľuje sa na odstraňovanie odumretých kožných buniek na povrchu mastnej a na akné náchylnej pokožky s cieľom odhaliť žiarivejšiu pokožku pod ňou. 

Mohlo by vás zaujímať: Vyskúšajte cvik, ktorý vám pomôže zdvihnúť líca: Vypnutá pleť vám ihneď uberie pár rokov

Suchá

Ak je problémom vaše pleti dehydratácia, môžete skúsiť rôzne typy masiek - od gélových až po klasické, zmývateľné. V tomto smere je rozhodne zásahom do čierneho chladivá maska Omorovicza Gold Hydralifting Mask - s hodvábnou textúrou, ktorá má tiež efekt okamžitého liftingu a intenzívnej hydratácie

Oči

Rovnako, ako používanie očného krému, aj aplikovanie masiek na oči ma veľký význam. Pomôžu vám zbaviť sa jemných vrások, povädnutých a opuchnutých viečok.  V priebehu 15 minút to dokáže maska na oči s retinolom Shiseido Benefiance WrinkleResist24. Už po prvej aplikácii budú menej viditeľné. Pravidelná aplikácia masky navráti vašej pleti jemnosť a bude odolnejšia než predtým. Váš pohľad získa jasnejší a prebudený vzhľad.

Neprehliadnite: Zázračné kyseliny v beauty priemysle: Nebojte sa ich, tieto dokážu zmeniť vašu pleť expresne rýchlo

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus