Presunúť na hlavný obsah

Táto vlastnosť ženy je pre nich vo vzťahu veľmi dôležitá: Na čom mužom naozaj záleží a zakladajú si na tom?

Partnerské vzťahy

Viete, čo je pre mužov vo vzťahu naozaj podstatné? Na čom im záleží a čo považujú za kľúčové?

V dnešnej dobe nestačí mužom už len dokonalé telo, štíhle nohy a nádherný úsmev. Chcú viac. Popri vzhľade aj niektoré vlastnosti považujú za mimoriadne kľúčové a podstatné. Najmä pri hľadaní dlhodobého a pevného zväzku. Uprednostňujú najmä partnerky, ktoré majú túto jednu vlastnosť. Čo myslíte, nájdete sa medzi nimi aj vy? 

Neprehliadnite: Náš sex sa stal po 5 rokoch naozaj nudný: Takto sa nám podarilo rozdúchať opäť iskru

Áno vieme, mnohé z nás sa často trápia otázkou, ako je možné, že stále nenašli toho pravého. A žiaľ, s pribúdajúcim vekom a to dokonca aj po tridsiatke je to oveľa zložitejšie ako keď sme mali sladkých osemnásť, či dvadsať. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, pri ktorej sa neustále opakuje scenár nádherných začiatkov a srdcervúcich rozchodov, pozrite sa spolu s nami, či vám náhodou nechýba táto jedna vlastnosť. Pre chlapov je mimoriadne podstatná.

Pozerá sa na veci triezvo a dokáže ich riešiť s rozvahou 

Je samozrejmé, že vo vzťahu prídu aj náročnejšie momenty a hádky. Ak však patríte medzi tzv. drama queen, máte problém. Rodené hysterky, ktoré majú plač takmer ako nacvičený, sú podľa mužov nezenesiteľnými a nedokážu to ustáť. Dokáže ich to vytočiť na maximum a nedokážu sami v danej chvíli racionálne uvažovať.

Mohlo by vás zaujímať: Manželka ma podviedla počas našej svadobnej hostiny: Prekvapí vás, ako si pozvala svojho milenca

Ideálna žena, by si mala vedieť udržať nadhľad a všetko riešiť s chladnou hlavou. Skúste k veciam pristupovať s rozumom a nerozčuľujte sa zbytočne, nakoľko to nikomu ani trošku nepomôže. Ak sa naučíte ovládať svoje emócie, uvidíte, že to bude vnímať nielen muž po vašom boku lepšie, ale aj vy sama.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus