Presunúť na hlavný obsah

Keď môj muž začal robiť túto vec, okamžite som vedela, že sa stretáva s inou: Takto to zistíte skutočne skoro

Partnerské vzťahy

Aj vám sa na manželovi niečo nezdá? Myslíte, že by sa mohol stretávať s inou, no nechcete stratiť jeho dôveru, ak by to tak nebolo? Vďaka tejto jednej veci, to naozaj rýchlo zistíte.

Nevera sa stáva akousi prirodzenou súčasťou našich vzťahov

”V poslednom období sa zdá, že nevera akosi k manželstvu patrí. Vyzerá to, že sa jej práve v takomto zväzku darí veľmi dobre. Najmä, ak ste spolu roky. Hoci som si myslela, že mne sa to stať nemôže a je to len otázka, ktorá sa rieši na webe, či v magazínoch, opak bol pravdou. Áno, môj muž mi bol neverný. A odhalila som to na moje šťastie pomerne skoro. Vďaka jednej jedinej veci, ktorú si on neuvedomil a robil ju celkom okato.”

Simona s Alanom zažívala prvú väčšiu krízu na piate výročie svadby. Odkedy sa im narodila dcéra, mali na seba čoraz menej času, boli z toho obaja nervózni, vnútorne frustrovaní a prejavilo sa to na ich komunikácii medzi sebou.

Alan samozrejme začal domov chodiť neskôr, mal viac služobiek, taká tá stará klasika ak niekoho máte, no ten druhý to nejako podvedome a cielene radšej ignoruje. 

Neprehliadnite: Náš sex sa stal po 5 rokoch naozaj nudný: Takto sa nám podarilo rozdúchať opäť iskru

Táto vec ho prezradila

"Jasné, že som na ňom videla, že je iný. Inak sa správal, komunikoval. Zmenili sa jeho gestá. No prezradila ho jedna vec, ktorú robil cielene s tým, aby som ho nepodozrievala a predpokladal, že takto nebudem mať o ňom pochybnosti. Hoci v takýchto okamihoch, väčšina neverníkov svoj mobil skrýva, Alan robil presný opak."

"Nechával ho kdekoľvek doma položený, pohodený. Nemal na ňom heslo, ktoré si pár mesiacov dozadu zrušil. Bežne ma prosil, nech mu pozriem, kto mu píše, dovolil mi bezproblémov surfovať v jeho mobile. So svojim  novým obajvom totiž vôbec touto cestou nekomunikoval. Kúpil si druhý telefón, ktorý mal výlučne na milenku. A mňa sa snažil týmto spôsobom oblbnúť."

Mohlo by vás zaujímať: Manželka ma podviedla počas našej svadobnej hostiny: Prekvapí vás, ako si pozvala svojho milenca

Keď to Simona pochopila, neurobila Alanovi žiadnu scénu. Veľmi otvorene ho konfrontovala s danou situáciou. Povedala mu, že jej je jasné,  že niekoho má. A on to nepopieral. Chcel len vedieť ako na to prišla. Sám nechápal, že táto vec ho prezradila. Napriek všetkému sa dohodli, že si dajú ešte šancu. Na mesiac však išli od seba. Obaja si potrebovali nechať prejsť veci hlavou a uvedomiť si, čo vlastne chcú. A naozaj im to pomohlo.

"Sme opäť spolu, no máme jasné pravidlá. Každý týždeň máme jeden deň pre seba bez malej. Obaja to potrebujeme, ak chceme aby náš vzťah naozaj fungoval a nezovšednel."

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus