Presunúť na hlavný obsah

Účesy z prehliadkových mól na jar 2020: Spoznajte trendy, ktoré budú kraľovať prichádzajúcej sezóne

Krása

Vlasové štýly z prehliadkových mól si na sezónu jar 2020 zamilujete. Ktoré účesy ožili a vracajú sa späť do módy?

Ak túžite po zmene, ale chcete si ponechať svoju farbu aj strih, máme pre vás aspoň vlasové inšpirácie na účesy. Na prehliadkových mólach dominovali tie, ktoré v sebe nesú známky dievčenskosti a nežnosti, ale aj účesy hodné sebavedomej ženy.

Inšpirujte sa: Uhladený drdol vnesie aj do každodenného looku eleganciu: Moderný účes ohúri aj vás, veď posúďte sami

Vlasy dozadu

Aj tu si všimnite ofinu na bok. Vlasy vyčesané dozadu a tzv. wet look bol najskôr hrou pre odvážne, ale dnes naň nedajú ženy dopustiť. Zistili totiž, že týmto vlasovým stylingom dokážu vniesť do svojho šatníka eleganciu. Zachráni akýkoľvek klasický outfit.

Zapletený cop

Pletené copy sa celkovo dostávajú na výslnie. Módni velikáni ich do svojich prehliadok zakomponovali vo veľkom. Čisto ženský prvok sa tak zaradil medzi najhorúcejšie trendy tohtoročnej sezóny jar/leto 2020.

Boxerské copíky

Zapletené copíky, ktoré sa nazývajú tiež boxerské sa vracajú do módy ešte rýchlejšie, ako mnohí kritici predpovedali. Tento účes si získal srdcia žien predovšetkým v teplejších mesiacoch. Pre jeho variabilitu ponúka možnosť vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a skúsiť niečo originálne. 

Cestička na stred

Precízne vytvorený detail, ktorý si vyžaduje hladký účes alebo rozpustené vlasy. Toľká jednoduchosť a pritom večný recept na úspech. Cestička na stred sa môže zdať ako banálna záležitosť, na to, aby však vyznela stopercentne, musíte jej venovať pozornosť do posledného milimetra.

Neprehliadnite: Stačí zmeniť jedinú vec pri fúkaní vlasov a docielite perfektný objem: Robili ste podobnú chybu aj vy?

Ofina na bok

Ofina do boku, ktorá simuluje vlnu. Prvky punku a rebélie vo svojej elegantnej podobe vytvára nový štýl, ktorý vychádza z inšpirácie ulice a hudobnej umeleckej sféry. Jednoduchý štýl tomuto vlasovému stylingu pristane a vaše kontúry tváre získajú iný dojem.

- Najčítanejšie -