Presunúť na hlavný obsah

Uhladený drdol vnesie aj do každodenného looku eleganciu: Moderný účes ohúri aj vás, veď posúďte sami

Krása

Najlepšie, čo môžete v tomto období urobiť je staviť na jednoduchosť. Drdol s cestičkou na stred zvládne naozaj každá a výsledok vás samých ohúri, veď posúďte sami.

Účes, ktorý patrí medzi najzákladnejšie a napriek tomu dokáže mať svoje čaro v každom období. Reč je o uhladenom drdole s cestičkou na stred. Tento štýl sa hodí oválnym tváram, ale aj menším a okrúhlym. 

Inšpirujte sa tiež: Trendy nechty na rok 2020: Aká manikúra je IN, čo je naopak OUT a označené odborníkmi za veľký prešľap?

Uhladený drdol vám dodá štýl

Ostrým koncom tupírovacieho hrebeňa rozdeľte vyfúkané vlasy symetricky na polovicu. Na cestičke si dajte skutočne záležať, je to detail, ktorý ihneď na seba stiahne pozornosť. Drdol si vytvoríte takisto jednoducho – ten, ktorý sa aktuálne nosí je skôr dolu ku krku. Takto dosiahnete aj počas bežných dní a svojej rutiny malú obmenu a samy uvidíte, čo to dokáže s vašim celkovým vzhľadom. 

Tie ženy, ktorých vlasy sú skôr jemné, môžete použiť matný vosk alebo suchý šampón. Z jednoduchého klasického culíku ku krku potiahnutím doľava a ľahkým stočením vytvoríte klasický nedbalý drdol. Ak máte hustejšie alebo ťažšie vlasy, môžete použiť klasické sponky v odtieni vašich vlasov, aby dokonale splynuli. Potom už len siahnite po doplnku, ktorý posledné sezóny získava srdcia mladých žien. Látkové gumičky v štýle 90. rokov

Mimochodom, tie, ktoré majú krátke vlasy v štále lob alebo bob, nemusia robiť drdol, no vďaka objemu tejto gumičky dosiahnu efekt, akoby drdol mali. Určite odporúčame vyskúšať!

Gumičky ako obľúbený vlasový doplnok  z 90. rokov 

Látkové gumičky sprevádzali naše tínedžerské časy a teraz sú tu opäť. Poznali ich naše mamy, my a zrejme si ich zamiluje aj nasledujúca generácia. Reč je o textilných nariasených gumičkách v tých najrôznejších prevedeniach. 
Trendsetterky v uliciach nám jasne dokazujú, že s týmito gumičkami dokážete oživiť akýkoľvek účes a práve na bežné dni do ulíc vnesú do celkového outfitu štipku rebélie. Samozrejme, sú vhodné skôr pre mladšie ročníky než k formálnemu looku, ale hranice sa dnes stierajú. Ak si trúfate a máte zmysel pre vytváranie nových neopozeraných štýlov, smelo do toho.

Neprehiadnite: Zázračné kyseliny v beauty priemysle: Nebojte sa ich, tieto dokážu zmeniť vašu pleť expresne rýchlo

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus