Presunúť na hlavný obsah

Trendy nechty na rok 2020: Aká manikúra je IN, čo je naopak OUT a označené odborníkmi za veľký prešľap?

Krása

Krásna manikúra je základ, ktorý musí byť a zachráni váš každodenný look. Pohľad na nechty o jeho majiteľke povie viac, ako ona sama. Na čom sa zhodujú odborníci v prípade nadchádzajúcej sezóny?

Základom každej manikúry je starostlivosť o ruky a nechty. Krásne upravené prsty, koža a výživa sú dôležitými stavebnými kameňmi pre ďalší postup. Niekedy však netreba hľadať silou mocou niečo extravagantné, práve upriamená pozornosť na jednoduchosť vás zavedie presne tam, kde nájdete to, čo potrebujete – krásne nechty a lesklý zdravý vzhľad.

Dlhé nechty nahradili jednoznačne krátke

Profesionáli z brandže sa zhodujú, že najväčším trendom tohto roka sú krátke nechty. Stopku dostali všetky umelé a dlhokánske pazúre, ktoré pôsobia zaťažujúco a dnes už aj nevkusne. Samozrejme, nikto nehovorí, že nechty musíte mať zrovnané s kožou, mierne prečnievať môžu. Aby ste sa predsa len cítili sebavedome, voľte krycí telový alebo ružovkastý potón laku. 

Zladené na nohách aj na rukách

Jemnosť a ženskosť je to, čo na nás aktuálne muži ocenia najviac. Menej je niekedy viac a presne to platí aj v prípade voľby laku na nechty. Vôbec sa nemusíte báť, že budete nevýrazné, je to skutočne otázka zvyku. Pastelové odtiene pôsobia esteticky a nechajú vyniknúť na pokožke jemné šperky. Nezabudnite, že napríklad také retiazky na nohách budú už čochvíľa, keď sa začne otepľovať nesmierne sexi.

Olejček s výživným vitamínom E

Blízkou budúcnosťou je využitie vitamínov vo všetkých smeroch. Ženy pochopili, že kvalitu vlasov, pokožky a práve aj nechtov nedosiahnu tým, že si ich natrú nejakou farbou, ale tým, že zmenia prístup k sebe samej. Vitamín E podporuje krvný obeh a postará sa o to, aby nechty nemali zažltnutý podtón. Vďaka krásnej zdravej farbe si potom môžete dopriať len základnú manikúru a transparentný lak na nechty a bude to vyzerať aj tak perfektne.

Experiment so stávkou na istotu

Ak predsa len zatúžite experimentovať, nemusíte chodiť ďaleko a vyskúšajte jeden z najsilnejších ženských odtieňov, akým je baklažánová. Nechty získajú lesk a zároveň dramatickosť. Tento odtieň sa hdí ku všetkému a môžete si byť isté, že len tak vás neomrzí.

Nočná intenzívna starostlivosť 

V tomto období má väčšina z nás oslabené nechty a pestovaný vzhľad sa tak môže javiť v nedohľade. Ak však zvolíte starostlivosť aj počas večera napríklad v podobe takejto nočnej starostlivosti o nechty, môžete o pár dní všetko zmeniť. Hodvábny a hebký vzhľad dosiahnete vďaka výžive kožičky okolo nechtov a samy uvidíte, ako krásne dokážu vaše ruky vyzerať. Aplikujte 2-3x týždenne večer pred spaním.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe