Presunúť na hlavný obsah

Farebné paletky a očné tiene: Tieto kraľovali na prehliadkových mólach a sú zárukou mladistvého looku

Krása

Zákulisia módnych prehliadok nám jasne naznačili, že najbližšie obdobie nám spríjemnia trendy pastelové jemné odtiene. Jemný poprašok na očiach vás zjemní a navráti ženskosť.

Aktuálne trendy z prehliadkových mól poukazujú na rozmanitosť v beauty trendoch, my sme svoju pozornosť tentoraz sústredili na jemné pastelové odtiene. Vnášajú do celkového looku závan mladistvosti a pritom vám pomôžu znovuobjaviť svoju ženskosť.

Inšpirujte sa: Trendy nechty na rok 2020: Aká manikúra je IN, čo je naopak OUT a označené odborníkmi za veľký prešľap?

Hodvábne dokonalý look a fokus na prirodzenosť

Paleta neutrálnych odtieňov pleti nikdy nevyjde z módy a je akousi nadčasovou záležitosťou. Make-up profesionáli to dobre vedia a okrem zjednotenia pleti sa sústreďujú na hodvábny look. Paletka inšpirovaná jedinečnou metódou Shironeri, pri ktorej sa máča a bieli tak, aby sa získal dokonale čistý hodváb. Základný odtieň minimalizuje známky únavy vďaka svetelným účinkom a lesk nechá vyniknúť jemnosť a zároveň zvodnosť jeho nositeľky. Púdrovo ružový nádych a kúzelný kvet ruže vás obdarí dávkou sebaistoty.

Podmanivý záblesk smaragdovej

Smaragdová v kombinácii s ligotom dokáže pôsobiť skvelo aj počas bežných dní a rozohráva dialóg s kvetovaným oblečením. Mnohí si tento odtieň totiž spájajú len s večernými udalosťami, ale to je omyl. Na modelke môžete vidieť, ako vás odvážny prístup môže vyniesť medzi esá. 
S týmto odtieňom odporúčame však pracovať najmä expertkám a teda ženám, ktoré už majú nejaké tie make-upové zručnosti za sebou. 

Levaduľový bozk prechádzajúci do dymovej

Vegánska kozmetika RMS Beauty (predáva Ingredients Store) má vo svojom portfóliu pastelovú paletu odtieňov, s ktorými sa môžete pohrať a vždy to bude vyzerať dobre. My sme svoj zrak zamerali na očné tiene Swift Shadow, ktoré obsahujú najkvalitnejšie minerálne pigmenty, jojobový olej a buriti olej. Krehké očné viečka sú plne hydratované. Vďaka púdrovej textúre dlho vydržia a svetelný lesk prechádza z číreho na dymový.

Mentolová zelená nás neobíde

Odtieň, ktorý symbolizuje príchod jari a najviac pristane tmavovláskam môžete jemne prstami vklepať na viečka. Vďaka krémovej textúre pôsobia ľahko a prirodzene splynú s tónom vašej pleti. Všimnite si, ako na modelke vytvárajú efekt dostratena. Zároveň poskytujú priestor na to, aby ste aplikovali čiernu linku. To už chce šikovnú ruku, ale výsledok za to stojí, veď posúďte samy.

Baby ružová ovládla zákulisie s beauty novinkami

Ružová sa objavila v zákulisí módnych prehliadok častejšie, ako mnohí predpovedali. Baby pink vnáša do tohto sveta nehu a lásku. Nemusí sa pritom aplikovať len na lícne kosti, ale aj na viečka. Oči v tomto odtieni pôsobia mladistvo a jemný pohľad z vás vykúzli éterickú bytosť. Ak ružové tiene, tak určite kvalitné. Nanášajte veľmi prirodzene a pokojne aj mierne rozmazane, pravidelné orámovanie sa nenosí, snenie je to, v čom spočíva vaše kúzlo.

Neprehliadnite: Účes, ktorý je hitom novej sezóny: Takto zistíte, či sa bude hodiť aj vám

- Najčítanejšie -