Presunúť na hlavný obsah

Kvetinové parfumy, ktoré môžete darovať žene na Valentína: Ktorý sa bude hodiť vašej polovičke?

Krása

Valentín je za dverami a parfum je jedným z prekvapení, ktoré ženu vždy potešia. Kvetinové vône ovládnu jar a povzbudia jej ženskú stránku a nehu. Ktorý sa jej bude hodiť?

Aj keď je Sviatok zamilovaných pre mnohých len komerčným sviatkom, my na oslave lásky nevidíme nič zlé. Nepochybujeme ani o tom, že partneri si počas roka neprejavujú lásku, no jeden výnimočný deň v roku je vždy príjemným spestrením. Ak chcete svoju drahú polovičku potešiť, spoznajte najnovšie kvetinové parfumy.

Vôňa je niečo, čo žena nosí po celý čas a bude jej aj počas ostatných dní v roku pripomínať práve vás a toto romantické gesto, ktoré ste pre ňu urobili. A to je predsa pekné, nemyslíte?

Inšpirujte sa: Farebné paletky a očné tiene: Tieto kraľovali na prehliadkových mólach a sú zárukou mladistvého looku

Výnimočný každodenný život

Základ vône tvoria kvety pomaranča a pačuli, doplnené o biele kvetinové chypre s nezabudnuteľným jazmínom a medovou ružou. Vrchné tóny vytvárajú súhru s čerstvými mandarinkami žiarivými ako slnko. Parfum Elie Saab Le Parfum Essentiel dokonale odráža ženu, ktorá je závislá na úspechu, je neustále na cestách a zároveň žiari. Je autentická a okolo nej sa vytvára zlatá aura.

Nekonečné šťastie zrodené z nonšalantnej krásy a bezstarostnej mladej duše

Nedotknutý divoký svet kvetov je lákavý, je to svet snov, v ktorom sa rodí šťastie. Tóny ružového korenia a zimného citrónu vyvolávajú nežný lesk. Kytica kvetov vnáša do vône Aerin Wild Geranium (Estée Lauder) radosť, optimizmus a ženskosť. Hravosť a nežnosť, pod ktorými je podpísaná pivonka prebúdza zmyselnosť. Tá vás zavedie do bezstarostného sveta mladej duše.

Objekt túžby a nové dobrodružstvo 

Slobodná. Moderná. Odvážna. Žena, ktorá sa vydáva na cestu za nepoznaným a jedinou batožinou je nezávislosť a elegancia. So sofistikovanou vôňou Chloé Nomade Absolu de Parfum sa ponoríte do hlboko vonného kvetinového srdca. Drevitý chypre je omamnejší ako pôvodná verzia a ihneď ovládne vaše zmysly.

 

Sladko kvetinový hodváb opantá vaše zmysly

Delikátny a teplý finiš, ktorý vytvára sladko kvetinový hodváb vistérie a šťavnatosť longanových plodov. Tie sa miešaju s čistým pižmom. Daisy Marc Jacobs Daze ovládne vaše zmysly a zároveň svojou žiarivosťou vnesie do vášho každodenného života energiu a potešenie z neho.
Šťastná žena je krásna žena. Jednoduchá rovnica, o to viac vzácnejšia v dnešných vzťahoch, nemyslíte?

Mohlo by vás zaujímať: Trendy nechty na rok 2020: Aká manikúra je IN, čo je naopak OUT a označené odborníkmi za veľký prešľap?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus