Presunúť na hlavný obsah

Flitre vo vlasoch ako hlavný beauty trend: Výstredný prvok, ktorý povýši váš styling na inú úroveň

Krása

Ples, svadba, párty... Nech už vás čaká čokoľvek akcia, vďaka jednému z hlavných beauty trendov budete za hviezdu aj vy.

Hlavne nápadne

Tentokrát zabudnite na minimalizmus. Flitre vo vlasoch sú síce neobvyklou záležitosťou na významných akciách, ale to neznamená, že by ste sa do tohto experimentu nemohli pustiť aj vy. Trend tak trochu odštartovala herečka Sophie Turner, keď na najvýznamnejšiu akciu Met Gala dorazila práve s takýmto vlasových stylingom

Mohlo by vás zaujímať: Kvetinové parfumy, ktoré môžete darovať žene na Valentína: Ktorý sa bude hodiť vašej polovičke?

Môžete si síce myslieť, že akcia ako Met Gala znesie všetko, aj flitre. Áno, v podstate to je pravda. Ale niečo takéto znesú aj akcie ako ples či svadba

Ak sa chcete inšpirovať podobným stylingom, neprehliadnite fotogalériu

Dôležité je však neskĺznuť do gýčovosti. Preto by ste mali vyhľadať skôr odborníka, ktorý vám finálny vlasový styling dotiahne do hollywoodskeho konca. A tiež by ste sa mali držať toho, že čím jednoduchší účes zvolíte, tým väčšia bude vaša šanca byť za hviezdu. Napríklad obyčajný uhladený vrkoč posiaty zopár flitrami bude bezpochyby zásahom do čierneho. 

Vyskúšajte: Uhladený drdol vnesie aj do každodenného looku eleganciu: Moderný účes ohúri aj vás, veď posúďte sami

Ak však predsa len chcete experimentovať doma, prikladáme mini-návod, ako na to. Tento účes je vhodnou alternatívou napríklad aj pre nevesty. No viac inšpirácie nájdte samozrejme aj vo fotogalérii.

VIDEO: Oživte klasický vrkoč flitrami

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Redken (@redken),

- Najčítanejšie -