Presunúť na hlavný obsah

Zvodcovia nie sú najhorší! Jeden typ mužov ich hravo tromfne. Na týchto si dajte pozor!

Partnerské vzťahy

Myslíte si, že opatrné by ste mali byť len pri mužoch, ktorí sa otočia za každou sukňou. Pozor, to vôbec nie je tak!

Nie ste pripravené

"Výhodou" zvodcov je, že v podstate viete, s kým máte dočinenia. Takže všetko, čo urobia, vás vlastne nemôže úplne prekvapiť. Ale pri iných mužoch nie ste tak obozretné, ako by ste mali byť a môžete časom na to oveľa tvrdšie doplatiť.

Neprehliadnite: Z tohto typu žien majú muži najväčšie obavy: Zistila som to až potom, ako sa so mnou partner rozišiel

Reč je o "mamičkároch". Áno, presne tých láskavých mužoch, ktorí obetavo milujú svoje matky. Nadovšetko. A občas až moc. Zo začiatku sa vám to javí skôr ako milá vlastnosť, máte pocit, že takto výnimočný vzťah je vzácnosť a dokonca vám to veľmi imponuje. No to až do vtedy, kým si neuvedomíte, že konečne chcete byť na jeho zozname na prvom mieste, ale jednoducho nemôžete a nikdy ani nebude. 

Prečítajte si: Najčastejšie chyby, ktorých sa ženy dopúšťajú v posteli: Áno, pre toto sme ochotní zmeniť partnerku, zhodujú sa muži

A začína sa trojuholník, z ktorého sa časom asi zbláznite. Pretože budete musieť robiť to, čo povie drahá mamička. Pôjdete na dovolenku, ktorú vám ona vyberie, budete mať byt zariadený podľa jej predstáv a aj vaše deti dostanú nakoniec také mená, aké sa páčia mamičke. Pretože takto to chodí. Mamičkári sú síce nenápadní, šarmantní a vedia sa ukážkovo správať k ženám. Ale ich nezdraví vzťah s matkami ten váš len zničí. Takže si dobre prehliadnite vzťah vášho partnera s matkou. Ak aj je trochu naštrbený a nie je veľmi idylický, budete za to vďačná. Je to oveľa, oveľa lepšie pre zdravé fungovanie vášho vzťahu. 

Mohlo by vás zaujímať: S manželom sme podnikli krok, ktorý náš vzťah len posilnil: Mnohí to vnímajú ako niečo zlé, nám to pomohlo

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus