Presunúť na hlavný obsah

4 zásadné veci, ktoré vás usvedčia v tom, že nemáte po boku muža na celý život: Robí toto aj ten váš?

Partnerské vzťahy

Nájsť toho pravého dá zabrať. Nenechajte sa pomýliť, ak si myslíte, že máte muža snov, pozorne sledujte jeho správanie skôr, ako bude neskoro. Tieto body vám povedia, ako sa veci majú.

Nie nadarmo sa hovorí, že skutky sú viac ako slová. Takže to, že vám občas povie, že vás má rád či vás miluje, nemusí ešte znamenať, že tomu tak naozaj je. Preto by ste sa mali sústrediť na veci, ktoré robí, a ktoré vám dajú jasne najavo, ako to s vami myslí. 

Prečítajte si: Nevedela som sa zmieriť s tým, že ma odkopol kvôli druhej: Neverila by som, že budem schopná sa takto kvôli nemu ponížiť

1. Žiadni priatelia ani rodina

Poznáte ľudí z jeho okolia? Alebo rodinu? Samozrejme, ak ste spolu len pár týždňov, nemusí to nič znamenať. Ak však spolu fungujete už viac ako pol roka, a stále nepoznáte ani jedného jeho priateľa či člena rodiny, niečo tu nehrá. Skúste nenápadne navodiť rozhovor a postrčiť ho k tomu, aby vás konečne s niekym zoznámil. Ak to nebude chcieť urobiť, mali by ste začať hľadať príčinu, prečo to tak naozaj je.

2. Budúcnosť je tabu

Rozprávať sa o svojej budúcnosti? Minimálne o tom, čo bude o mesiac? Nemusíte plánovať dovolenku rok vopred, ale nejaký ten spoločný víkend či akciu raz za čas by ste mali. Veď predsa  takéto aktivity posilňujú a preverujú vzťahy. Lenže, ak muž po vašom boku nemá záujem plánovať ani spoločnú večeru, možno by ste mali z toho vycúvať. Skôr ako sa zamilujete. 

Mohlo by vás zaujímať: Môj priateľ sa mi v posteli začal vyhýbať: Chcel sa mi s niečím priznať a vzťah ukončiť, no nevedel ako

3. Ťažká komunikácia

Jeden večer sa vám neozve a vy idete z toho zošalieť. Každú sekundu pozeráte na mobil a dúfate, že napíše. Ale nenapíše a vy sa dušujete sama sebe, že je na čase sa na neho vykašľať. Ozve sa vám v pribehu nasledujúceho dňa a vy ste zrazu vysmiata od ucha k uchu a na predchádzajúci večer ste zabudli. A takto sa to točí týždne, mesiace... Samozrejme, nemusíte komunikovať deň čo deň, ale problém je, ak sa vaše emócie a pocity k nemu striedajú častejšie ako deň. Žiadny muž by vo vás nemal vyvolávať tieto pocity. Pocity zúfalstva, neistoty, pochybností o sebe samej... Zbláznite sa z toho. I keď vy ho možno milujete, on v tom nelieta ako vy. Inak by nedovolil, aby ste sa kvôli nemu trápili.

4. Sex

Aký je sex s ním? Egoistický, rýchly, vtedy keď on chce? Ak si na všetko toto viete odpovedať áno, tak máte problém. Muž, ktorý tiež miluje ženu nedovolí, aby boli jeho potreby vždy na prvom mieste. Ok, ak sa to stane zopárkrát, dá sa to prepáčiť, ak je to však samozrejmosť, tak nie. Ak sa nevenuje ani v posteli vašim potrebám, znamená to, že mu vlastne nezáleží vôbec na tom, či si to vy užijete. Myslí len na seba. 

Neprehliadnite: Erotogénne zóny žien podľa znamenia, v ktorom sa narodili: Týmito sexuálnymi hrami si ich získate

- Najčítanejšie -