Presunúť na hlavný obsah

Dokážete robiť toto? V tom prípade máte v mužských očiach navrch nad ostatnými ženami

Partnerské vzťahy

Nejde o nič špeciálne. Naopak. A v tom je to "kúzlo", obyčajnosť môže mať veľkú moc.

Muži milujú jednoduchosť, priamosť. Žiadne zbytočné hry. A to vedia oceniť na svojich polovičkách. Preto mnohí vyhľadávajú práve také partnerky, s ktorými môžu jednať priamo, otvorene, a ktoré nebudú na nich skúšať žiadne iné "rafinované" hry. A práve tieto vlastnosti či činy sú v mužských očiach terno. Ak tomu pridáte aj tieto veci, môžete si byť istá, že vás budú zbožňovať.

Prečítajte si: Stará láska nehrdzavie: Hoci som bola vydatá a mala dve deti, podľahla som mužovi, ktorý ma pred rokmi sklamal

Bez zbytočných kecov

"Nepozeraj sa na mňa, dnes nevyzerám dobre" - fráza, ktorú muži skutočne nemajú radi, hlavne, ak máte na sebe značné množstvo make-upu. Je to pre nich signál, že si neveríte, ani keď ste nalíčená, že máte nedostatok sebavedomia. Ale naopak, ak dokážete pred muža predstúpiť bez líčenia, a to aj na začiatku vašej známosti, a bez zbytočných rečí, tak okamžite zbystrí pozornosť. 

Neprehliadnite: Po rokoch som stretla prvú lásku: Mala som už nového muža, ale jedna vec z minulosti mi predsa len pomotala hlavu

Záujmy

Neťahajte ho do krúžku šikovných rúk, či na kávu so svojimi kamoškami. Ak viete, že si nerozumejú, nesiľte to. Čo ale môžete urobiť je, že prejavíte záujem o jeho aktivity. Nemáte rada šport? Nevadí, jeden večer si s ním ten futbal môžte pozrieť a ešte sa aj tváriť zaujato. Nie, nejde tu o klamstvo. Ale ak muž postrehne, že nie ste ufrflaná ženská, ktorá mu bude každý víkend vyčítať jeho futbalové zápasy, hneď v jeho očiach stúpnete. 

Sex

Samostatná kapitola. Povedzme si to priamo - dôležitá kapitola. Čo si najviac všimne muž na žene, je jej aktivita a záujem o sex. Musíte vystúpiť z ulity a občas prevziať kontrolu. Aj nad mužom. Dominantnosť v posteli sa v mužských očiach skutočne vyplatí. 

Silná. Skutočne silná

Neohovárajte pred ním, príliš sa nesťažujte a neľutujte sa. Toto muži nemajú radi. Zúfalé ženy ich odrádzajú. Áno, reči o tom, že muž rád chráni ženu sú pravdivé, ale toto je trochu iný prípad. V tomto prípade je to zúfalosť, ktorá nikomu na atraktivite nepridáva. Naopak, ak aj máte zlé obdobie, ale budete ho brať s úsmevom, dáte najavo, že ste silná a verte, či nie, silné ženy muži milujú o niečo viac. 

Mohlo by vás zaujímať: Náš sex sa stal po 5 rokoch naozaj nudný: Takto sa nám podarilo rozdúchať opäť iskru

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus