Presunúť na hlavný obsah

S týmito tromi znameniami si radšej nezačínajte. Čaká vás zrada a zrejme aj nevera!

Partnerské vzťahy

Každý z nás sa stretol s človekom, s ktorým si od prvého momentu nerozumel. Horšie je byť však v prítomnosti osoby, ktorej síce slepo dôverujete, no každú chvíľu vás môže zradiť.

Baran

Baran patrí k najcieľavedomejším znameniam. Každý cieľ, ktorý si zaumienia, chcú dosiahnuť čo najskôr a nemajú problém, ak kvôli svojmu plánu musia ublížiť niekoľkým ľuďom. Nezáleží na tom, či sa s Baranom poznáte týždeň a či roky, ak sa mu postavíte nechcene do cesty, odbije vás, akoby vás nepoznal. Už od nepamäti je pre neho prioritou kariéra a úspech, a tak nečakajte, že by ste to mohli práve vy zmeniť. Pri tomto znamení sa nemusíte báť nevery, no rátajte so zanedbaním.

Prečítajte si: Manžel si na mne v posteli všimol zmenu, ktorá odhalila, kde som predtým bola: Ako by zareagoval váš muž?

Panna

Aj keď sa toto znamenie vyznačuje citlivosťou a nehou, nedajte sa oklamať. Panny sú totiž známe svojou zmenou nálad, ktorú možno prirovnať k aprílovému počasiu. Nečudujte sa, keď vás budú jeden deň chváliť a druhý karhať, no zároveň si z toho nerobte ťažkú hlavu. S nimi je to totiž ako na mínovom poli, stačí jeden krok vedľa a všetko vybuchne. Práve tieto stavy však môžu byť dôvodom, prečo budú hľadať útechu v inom náručí. Nie je to však vo vašej moci zmeniť. Jediné, čo môžete, je snažiť sa s týmto znamením baviť o príliš častej zmene nálad.

Neprehliadnite: To, pri čom som nachytala manželovu sekretárku by ste nechceli zažiť: Môj muž mi zatajil jednu vec a pochoval náš vzťah

Škorpión

Každý, kto má v okolí Škorpióna, si nepochybne všimol jeho spoločenskú povahu, ktorá mu umožňuje nadviazať priateľstvo s takmer každým, koho v živote stretne. Všetko toto však trvá len do chvíle, kým sa správate podľa jeho plánu. Ak však urobíte niečo inak, ako si Škorpión predstavuje, očakávajte peklo. Toto znamenie sa totiž vyznačuje dominanciou, a tak neznesie, ak sa koná niečo inak, než si želá. Škorpióni hľadajú niekoho, kto im bude oddane slúžiť a ak to nebudete vy, rýchlo si za vás nájde náhradu.

- Najčítanejšie -