Presunúť na hlavný obsah

Pre rok 2020 sú kľúčovou otázkou vzťahy: Tieto štyri znamenia zažijú rozchod či nástrahu milostného trojuholníka

Zábava

Čo presne znamenajú dvojky v roku 2020? Vzťahy naberú celkom nový rozmer práve v znameniach zverokruhu, ktoré majú najväčšiu pravdepodobnosť prejsť zmenami.

Magický rok 2020 už na prvý pohľad symbolizuje dvojky. Tie sa spájajú so vzťahmi, ktoré budú tento rok kľúčové. Zatiaľ čo pri niektorých znameniach nemusia nastať výrazné zmeny, pri týchto štyroch je nábeh na zmenu veľmi silný.

Zatiaľ čo včera ste ešte prežívali zamilovanosť, o pár dní môže byť všetko inak, ale aj to je život. Je to rok, keď sa mnohé páry v otázkach vzťahu posunú ďalej, alebo naopak, dajú si zbohom. Nemusí to však vždy znamenať turbulencie, niekedy si len človek uvedomí, že hľadá v živote niečo iné alebo je ten najlepší čas na zmenu.

Prečítajte si: Moja žena zverejnila pred priateľmi tento intímny detail z našej spálne: Takmer to položilo naše manželstvo

Lev a nástraha milostného trojuholníka

Vždy obdivovaný a opačným pohlavím aj veľmi ospevovaný. Lev je spomedzi znamení zverokruhu natoľko sebavedomý, že k sebe priťahuje lásku i nezáväzný flirt. Lev, ktorý je v dlhodobom vzťahu nespokojný alebo má pocit stagnácie, má veľkú pravdepodobnosť v tomto roku podľahnúť nástrahe milostného trojuholníka. Z ničoho nič sa v jeho okolí objaví človek, pri ktorom má zrazu pocit, že je to jeho druhou polovičkou. Bude tak čeliť otázke nevery alebo ukončenia vzťahu s víziou krajšieho a zamilovanejšieho vzťahu. Čo myslíte, riskne to?

Panna zažije niečo nové

Na Pannu čaká pravdepodobne rozchod. Nepôjde však o búrlivý emočný tlak, ale o pokojné prehodnotenie vzťahu. Krátko na to sa však v jeho živote objaví nová láska a zostanú jej oči len pre ňu. Všetko zlé je na niečo dobré. Presne v tomto duchu sa bude niesť jej rok. V novom vzťahu to vyzerá, že nájde všetko to, čo doposiaľ postrádala. Niekedy treba vystúpiť z komfortnej zóny, keď človek necíti naplnenie. Otvorí sa tak novým možnostiam a na každého z nás tu čaká aj láska ako z rozprávky, len treba mať otvorené oči.

Strelec môže získať stratenú lásku

Strelec s istotou nájde šťastie v novom vzťahu, ale je len na ňom, či mu to aj vydrží. Nič nepadá len tak zhora a každý vzťah si vyžaduje aj úsilie. Tak rýchlo, ako vzťah začal, môže preto aj skončiť, ak sa nepoučil z vlastných chýb z predošlého vzťahu. Hviezdy sú mu však tento rok naklonené a je to jedinečná šanca ukázať svojej polovičke, v čom sú jeho kvality vo vzťahu. Nemôže sa však spoliehať, že všetko zoberie do rúk len partner alebo partnerka. Tak to nefunguje a je to cesta k pochovaniu vzťahu. To by bola veľká škoda. Taký vzťah, aký sa mu črtá v roku 2020 totiž nemusí nájsť. Tí, ktorí sa rozišli, ale stále k sebe niečo cítia, prípadne si dali pauzu, majú jedinečnú šancu presvedčiť toho druhého o ich citoch a láske naspäť.

Neprehliadnite: Snúbenicu som podozrieval z nevery: Keď som však prišiel na to, čo robila, keď nebola so mnou, zostal som v šoku

Škorpión nemá zábrany

Tak ako dokáže naplno milovať, dokáže aj nenávidieť. To je Škorpión. Tí, ktorí si nedávno prešli rozchodom, sa môžu naplno vrhnúť do nového vzťahu. Čo sa však stane, keď si vyhliadnu niekoho, kto aktuálne vo vzťahu je? Škorpión v tomto nevidí žiadnu prekážku. Spočiatku sa však tvári nenápadne a všetky jeho kroky sú veľmi pomalé a neškodné. V skutočnosti však majú toho za lubom dosť. Ak sa im niekto páči, urobia všetko pre to, aby danú osobu očarili čo najviac. Dokonca sa im neštíti ani to, prebrať svojmu známemu partnera či partnerku. Zväčša sú to veľmi charizmatickí jedinci, preto ich činy nikdy nepodceňujte.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe