Presunúť na hlavný obsah

Strávila som s ním najkrajšiu noc: V živote by som po takomto sexe od neho nečakala reakciu, aká prišla na druhý deň ráno

Partnerské vzťahy

Túžili sme po sebe už dávno a vyvrcholenie v podobe takej úžasnej noci, akú sme spolu prežili, bolo preto tak trochu predvídateľné. O to viac bolestivé bolo ráno.

Boli sme kolegovia na rozličných oddeleniach v práci a tak sme sa stretávali len párkrát do mesiaca. Nepoznali sme sa, dokonca zo začiatku sa nám nestretávali ani pohľady. Nie som naivná a tak sa  živote riadim tým, že keď sa na vás muž ani len nepozrie, je to jasné znamenie, že nemá záujem. 

Čítajte tiež: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú

Všetko sa zmenilo po roku

Vtedy sa začal intenzívnejšie zaujímať o moju osobu. Dozvedela som sa, že je to pár týždňov, čo sa rozišiel s priateľkou. To mi vysvetľovalo, prečo si ma predtým ani len nevšimol. Jednoducho, keď je chlap doma spokojný, nevyhľadáva to inde a prehliada svoje možnosti. 
Ja som však bola čerstvo rozídená tiež a tak som to brala ako osud, jednoducho to tak malo byť. Keď sme si vymenili pár slov, cítila som, že medzi nami preskočila iskra. Začali sme sa stretávať a spoznávať. O svojich predošlých vzťahoch sme však nehovorili. Keď mi na niekom záleží, nikdy s ním nejdem hneď do postele a tak to bolo aj s mojou novou známosťou. Všetko malo pomalší priebeh a sexuálny apetít v nás sa tak stupňoval. 

Sexuálny apetít v nás sa stupňoval

V jeden večer ma pozval k sebe na pohár vínka. Nikdy predtým som u neho nebola, takže som vedela, o čo mu asi v tento večer pôjde. Chcela som to však rovnako, takže som sa na tento večer veľmi tešila. Hneď, keď som k nemu prišla, netrvalo dlho a vrhli sme sa na seba. Bolo to niečo také vášnivé a také rýchle a pritom také krásne. Nikdy predtým som nič podobné s nikým nezažila. 
Všetky nahromadené emócie sa prejavili v podobe našich bozkov a dotykov na celé telo. Na to, aby som však zostala u neho do rána, som sa necítila a chcela som s tým ešte počkať. Úprimne, rada mužov trošku naťahujem, aby nemali istotu, že čo si zaumienia, to sa im aj splní. 
Od vzrušenia som ani nevedela zaspať a ráno sa mi to všetko zdalo ako sen. Nebol to však sen. Cítila som, že som zamilovaná ako nikdy predtým.

Budem rád, keď do toho nebudeš ťahať moju priateľku

Krátko na to mi od neho pípla smska. Vlastne som to aj tak trochu čakala a bola som zvedavá, čo napíše. Bolo v nej len stručne: „Budem rád, keď do toho nebudeš ťahať moju priateľku.“ Cítila som sa neskutočne ponížene. Nevedela som, že má novú priateľku a nechápala som, prečo ma volá k sebe domov, keď je vo vzťahu. Cítila som sa nielen ponížená, ale aj maximálne oklamaná. Bola som „tá druhá“ bez toho, aby sa ma to vôbec spýtal, či s tým súhlasím. Samozrejme, že by som nesúhlasila a že by som k nemu domov za týchto okolností nikdy ani nešla. 
Ak sa pýtate, čo som mu odpísala, popravde ani som nemala slov. Neodpísala som mu nič. Celý deň mi bolo z neho na nič, ale som dostatočne silná, aby som kvôli nemu v práci nedávala výpoveď. Neobetujem kariéru kvôli tomu, že sa niekto zachová ako zbabelec. Ani som sa mu nevyhýbala, len som ho jednoducho ignorovala. 

Neprehliadnite: Žila som v prepychu a najskôr si nič nevšimla: Môj muž po celý čas miloval inú ženu, bola dokonca na našej svadbe

Jemu to však stále nedalo. Po čase mi začal opätovne vypisovať a volať ma k nemu domov. On snáď ani nepochopil, ako veľmi mi ublížil. Tvrdil, že chce byť len so mnou. Typické hlúpe reči niektorých mužov, mysliac si, že mu na to naletím. Aj keď po rokoch viem, že nám spolu mohlo byť krásne, nikdy sa neprenesiem cez to, čo mi urobil. Nedávno som sa dokonca dozvedela, že je vo vzťahu nespokojný, ale už nemá vzhľadom na vek na výber, keďže chce mať rodinu. A tak zostal so ženou, ktorú síce nemiluje, ale má u nej vždy istotu. 
Ktovie, koľko takýchto úletov ako so mnou mal a či mu jeho polovička dobrovoľne tieto excesy aj toleruje alebo sa len tvári, že to nevidí...