Presunúť na hlavný obsah

Jedno zo znamení zverokruhu bude v máji čeliť sexuálnemu pokušeniu: Áno, aj keď je vo vzťahu

Sex

Ktoré zo znamení v sebe skrýva nahromadenú sexuálnu energiu? Aké výzvy na neho v najbližších dňoch čakajú a ktoré z týchto dní predstavujú silné pokušenie?

S prebúdzajúcou jarou sa prebúdzajú aj naše pudy a zatiaľ čo niektorí ľudia ich dokážu ustrážiť, u iných to je o čosi ťažšie. A vôbec to nemusí znamenať, že sú v tom namočení len chlapi! Omyl, rovnako v tom majú prsty aj ženy. Jedno zo znamení však bude čeliť už počas mája silným výzvam spojeným práve so sexualitou. Ktoré to je a aké dni môžu byť pre neho „najriskantnejšie“, pokiaľ je vo vzťahu či v manželstve?

Čítajte tiež: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú

Toto znamenie nebude vedieť ustrážiť svoju nahromadenú sexuálnu energiu

Škorpión je v mnohých kruhoch považovaný a chápaný ako tichá voda brehy myje a niečo na tom pravdy bude. V máji im nahromadená sexuálna energia totálne pomätie zmysly. Jediné, čo majú v hlave je vášeň, ktorú by najradšej s niekým zdieľali. 

Tí, ktorí sú slobodní sa tak plne môžu realizovať a ukázať, čo v nich je. Škorpióni sú rodení diplomati a vedia vykľučkovať z každej situácie aj po tom, ako sa dostanú do problému. V tomto prípade máme na mysli to, že nie je nikde vylúčené, že práve v tomto období si môžu začať niečo s viacerými v rovnakom čase bez toho, aby to dotyčné osoby samozrejme vedeli.

Zadaní Škorpióni to budú mať o čosi ťažšie. Na jednej strane sa musia sami pred sebou vysporiadať so situáciou, že myslia na niekoho iného, než na toho, s kým zdieľajú jednu domácnosť. Máte však vo svojom srdci priestor pre toľké lásky? A uvedomujete si, čo bude nasledovať potom? Žiadny happyend snáď nemôžete čakať a je preto na vás či dokážete svoje vášne potlačiť alebo pôjdete pokušeniu čelom naproti. 

Mohlo by vás zaujímať: Znamenia zverokruhu, ktoré sú radšej single a ktoré vo vzťahu: Zistite, koho máte po svojom boku

Najprovokatívnejšie dni

Máj je lásky čas a v mnohých evokuje aj nové začiatky. Na Škorpiónov však čaká niekoľko dní, v ktoré sa môže zo dňa na deň zmeniť ich osud. Prvá etapa je už teraz okolo 8.-14. mája, keď zadaní zistia, že vo vzťahu niečo postrádajú a ich pozornosť bude smerovať k niekomu inému. 
Najviac nepredvídateľné dni sú však koncom mája, a to od 29.-31., keď Škorpióni môžu stretnúť osobu, ktorá im celkom zamotá zmysly. Potom sa však ich styk môže na určitý čas prerušiť a vrátiť sa môže v lete. Ak sa tak stane, je viac ako pravdepodobné, že ho čaká vízia novej lásky, ktorá predčí tú starú. Niekedy však s osudom nič nenarobíme a všetko zlé, môže byť na niečo dobré, majte na pamäti.