Presunúť na hlavný obsah

Manželovi som našla erotické smsky: Jeho kolegyni sa podarilo dosiahnuť to, čo som ja v posteli od neho márne čakala

Partnerské vzťahy

Jeden pohľad do jeho mobilu zmenil všetko, čo medzi nami bolo. Je hrozné zistiť, že muž, ktorého ste celý čas milovali, vám dá po tom všetkom takú podpásovku.

Nič nenasvedčovalo tomu, že by ma manžel podvádzal. O pozornosť žien nikdy nemal núdzu, ale to som zistila ešte pred našou svadbou a nebrala som to ako žiadne ohrozovanie. Naopak, lichotilo mi, že mám po svojom boku sexi chlapa a že ho ženy chcú. Sama som bola so sebou spokojná a aj keď to nevyznie príliš skromne, aj za mnou sa muži otáčajú. Nikdy sme sa však neprovokovali, no na druhej strane, aspoň nás to v istom zmysle nútilo neustále sa o seba starať a cítiť sa jeden pre druhého príťažlivo.

Našla som mu erotické smsky

Prekvapilo ma teda, keď som mu jedného dňa našla v mobile erotické smsky. Najskôr ma oblial pot a tak som si ich čítala ešte viackrát po sebe, či dobre vidím. Vyzeralo to, ako jeho kolegyňa, zrejme bez zábran a bez svedomia, nakoľko vedela, že má manželku. Bez hanby mu posielala erotické smsky, najmä na narodeniny, meniny a pri každej príležitosti, kde sa len dalo. 
Tak ako každú ženu, aj mňa zaujímalo, čo jej na to odpovedá muž, ktorý žije po mojom boku. Chvíľkami som však mala pocit, že má v ruke mobil cudzieho chlapa. Bolo to, ako keby si písali dvaja pubertiaci a nie vyzretý muž. 

Čím viac som toho čítala, tým vzdialenejší mi bol, pretože som neverila vlastným očiam, že toto je jeho správanie a že má v skutočnosti takéto chlípne reči. Dokonca ani keď sme spolu začínali my dvaja si nespomínam, že by sa niekedy takto správal.

Táto jedna vec bola u nás v posteli tabu

Musím sa však s niečím priznať. Ranilo ma v ich konverzácii toho viac. Aj keď sme mali dokonalý sex a trúfam si povedať, že aj často, jedna vec bola u nás v posteli tabu, a to pre niekoho prekvapivý orálny sex. Nie preto, že by ho ani jeden z nás nechcel, ale preto, že od istého momentu mi ho manžel prestal dopriavať. Na skutočný dôvod som sa nikdy nemala odvahu ho spýtať. Stále som čakala, že sa to niekedy zmení. Ale z niekedy sa stalo niekoľko rokov. 

Keď som teda uvidela, ako si spolu píšu erotické správy práve o tomto, ranilo ma to ako ženu ešte niekoľkonásobne viac. Vtedy som už nemala síl čítať ďalej a nechcela som radšej vidieť pokračovanie. 

Vysvetlil mi to po svojom

Keď som sa ho snažila konfrontovať s tým, čo som v jeho mobile našla, vôbec nebol nervózny. Práve naopak, smial sa. Prišlo mi to v ten moment nevhodné. Ukázal mi, že v správach jej odpovedal vždy s oneskorením niekoľko dní a v tom čase bol vždy na drinku so svojimi priateľmi. V rámci zábavy jej odpisovali a nebral to vôbec vážne, skôr si z nej uťahovali. Uťahovali? 
A na čo to vlastne robil? Neviem presne odhadnúť, či môj muž klame alebo je to naozaj tak a zrejme mi to ešte nejaký čas potrvá. Jeho správanie je však v oboch prípadoch pre mňa zarážajúce.

- Najčítanejšie -