Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia dostanú v máji šancu na nový život: V čom prekvapíte samých seba aj najbližších?

Partnerské vzťahy

Tento mesiac k vám bude mimoriadne priaznivý. Pozrite sa, v čom vás život prekvapí a čím sa značne zmení vaša situácia. Patríte aj vy medzi týchto šťastlivcov?

Aj napriek tomu, že v poslednom období prežívali naozaj náročné obdobie, všetko sa zásadne zmení. K lepšiemu samozrejme. Vyrovanajú sa so starými krivdami a začnú svet vidieť v krajšom svetle. Konečne ich čaká veľmi harmonické obdobie, ktorému zmeny budú priať len v tom dobrom. Ak ste sa narodili v znamená Raka a Býka, týka sa to aj vás. 

Čítajte tiež: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú

Nový život a sny sa stanú realitou

V nepriaznivom naladení obe tieto znamenia prepadajú pocitu, že im nikto nerozumie a každý im len ubližuje. Raniť ich možno veľmi ľahko, lebo si všetko berú príliš osobne. Nestálosť im značne komplikuje život v práci aj vo vzťahoch.

Ľudí posudzujú mimoriadne často podľa vzhľadu a meniace nálady im zabraňujú vytvoriť si správny úsudok. Majú mnoho priateľov, ale aj nepriateľov a tí im často sťažujú. Aby sa stali verným a spoľahlivými, potrebujú čas na získanie dôvery. A hoci to doteraz sa ich život uberal skôr v tom negatívnom zmysle, v máji sa všetko zmení. 

Neprehliadnite: Žila som v prepychu a najskôr si nič nevšimla: Môj muž po celý čas miloval inú ženu, bola dokonca na našej svadbe

Do ich života vstupujú nové výzvy a pokušenia, ktoré ich posunú do inej dimenzie. Upustia od starých streotypov, prestanú sa báť neznámeho a začnú odznova. Navyše si začnú plniť sny, po ktorých roky túžili, len mali strach, že niečo nevyjde. 

Práve v tomto období totiž naberú po rokoch odvahu urobiť za všetkým zlým hrubú čiaru. Čaká ich zmena bývania, prírastok do rodiny a tí čo boli nezadaní, konečne stretnú svoju spriaznenú dušu. Dokonca aj v kariére sa im polepší. Nakoľko si začnú oveľa viac veriť, nebudú mať problém s argumentáciou. To doteraz bolo ich slabšou stránkou, vrámci komunikácie ohľadom zvvšovania platu, ktorý by si dlhodobo zaslúžili. 

Sedí na Vás táto predpoveď?

spolu hlasovalo 380 ľudí

Áno
284
Nie
96

- Najčítanejšie -