Presunúť na hlavný obsah

Na ľudí narodených v týchto znameniach si dajte pozor: Intrigy sú ich druhým JA

Zábava

Všetci by sme po svojom boku mali najradšej len tých ideálnych priateľov. No nie vždy je realita taká. Žiaľ. Na koho si teda dať pozor?

Niektorí ľudia v našich životoch spôsobia viac komplikácií ako osohu. Mnohokrát to zistíme neskoro, alebo v tom horšom prípade vôbec. Obklopujeme sa priateľmi, či kolegami, ktorých v mnohých ohľadoch nechápeme a vlastne možno ani oni nás. A snažíme sa takéto kamarátstva umelo udržať. No verte, že to nie je cesta. Teda pokiaľ chcete byť šťastní, určite nie. Pozrite sa spolu s nami, ktoré znamenia patria medzi mimoriadne manipulatívne, pohodlné a navyše radi intrigujú. 

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká leto plné dobrodružstiev: Kto zažije adrenalín a koho čakajú životné zmeny?

Lev

Títo ľudia milujú sami seba. Urobia všetko pre to, aby boli oni sami spokojní. A to aj na úkor šťastia ostatných. Pre nich je skutočne náročné uprednostniť niekoho pred vlastným ja. Dokonca aj svojich potomkov, partnera, či priateľov. No priateľstvo nie je len o tom, že dávate, dávate, dávate a nič nedostávate naspäť. Na to nezabúdajte.

Paradoxne sú však vždy obklopení veľkým množstvom ľudí. Na oko sa totiž tvária, že vás majú radi, že vám chcú dobre, no nie je to tak. Môže ísť o kolegov, ktorí si chcú prisvojiť vaše zásluhy alebo manipulátorov, ktorí sa cez vás chcú dostať presne tam, kam potrebujú. Hoci pred vami na vás nepovedia krivého slova, za vašim chrbtom sa deje presný opak. Intrigy berú ako prirodzenú súčasť život a vlastne na nich nevidia ani nič zlé.

Čítajte tiež: 4 hormóny zodpovedné za vaše priberanie: Podľa partie, v ktorej sa vám usádza tuk zistíte, čo treba zmeniť

Škorpión

Poznáte ten typ ľudí, ktorí vám hovorí všetko len to najlepšiem, najkrajšie, život je pre nich dokonalý a slovo negativita nenájdete v ich slovníku? Tak to sú presne Škorpióni. Žiaľ len na prvý pohľad. Robia všetko pre to, aby na iných vždy dokonale zapôsobili. No je to len preto, že sa boja ukázať svoje slabé stránky a týmto spôsobom si zvyšujú sebavedomie. Začnú na vás vplývať negatívne najmä tým, že sa snažia pôsobiť tak, že nerobia žiadne chyby. 

Ohováranie je však pre nich akousi bežnou súčasťou života. Spočiatku sa ich klebety môžu zdať neškodné, no je to len ilúzia. Títo ľudia sú neuveriteľne vyčerpávajúci, a najhoršie je, že veľakrát o tom ani nevedia. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe