Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia čaká leto plné dobrodružstiev: Kto zažije adrenalín a koho čakajú životné zmeny?

Zábava

Aj napriek tomu, že aktuálne vládne vo svete veľmi zvláštna atmosféra, práve obdobie leta sa javí ako vidina nových zajtrajškov. A pre niektoré znamenia to platí obzvlášť.

Pokiaľ ste sa narodili v znamení Raka, Ryby alebo Panny, jedno je isté. Čaká vás leto plné dobrodružtiev a zážitkov. Najmä tých pozitívnych. Odhalíte svoje skryté stránky a to čo ste sami o sebe ani len netušili. Navyše vás to posunie v živote oveľa ďalej. 

Mohlo by vás zaujímať: Prijala som ponuku na prácu, ktorá sa neodmieta: Zamotala som sa však so šéfom, zachoval sa ako typický ješitný chlap

Rak

Základom vašej spokojnosti sú v živote nové výzvy. Na to, aby ste ich zvládali, však potrebujete oddychovať v prírode, zdržiavať sa čo najviac na čerstvom vzduchu a spoznávať. V tomto období zabudnite na kritizovanie okolia a zamerajte sa na seba. Veľmi vám to pomôže. Práve v lete nadobudnete pocit, že je všetko tak, ako má byť. Zároveň však všetko bude závisieť len od toho, s akou zanietenosťou budete pristupovať k veciam a rozhodnutiam. Spoznáte veľa nových ľudí, niektorí sa stanú vašim druhým ja a zažijete s nimi nečakané okamihy, ktoré vás skutočne naplnia. 

Ryby 

Toto leto máte veľmi veľkú šancu dostať sa na výslnie. V súkromnom aj pracovnom živote. Viete veľmi dobre, že vytrvalým šťastie praje a teraz sa vám to všetko zúročí. Je veľmi pravdepodobné, že ak máte dlhodobý vzťah, v tejto fáze vyriešite otázku bývania. Budete sršať optimizmom, mať túžbu vyskúšať nové veci a to všetko sa vám splní. Aj s pridanou hodnotou toho, že to vždy vyjde. Jednoducho leto bude vaše. Po všetkých stránkach.

Panna

Vyzerá to, že vo vašom živote je všetko priam dokonalé a nič sa azda nikdy nevymyká vašej kontrole. Treba uznať, že sa vám výborne darí vám v práci, navyše máte okolo seba skvelých a úprimných priateľov. No a práve v lete sa objaví ešte jeden malý bonus. Váš vysnívaný princ na bielom koni. Bude nespútaný, neuveriteľne sexy a zažijete s ním to, čo doposiaľ s nikým. Presne takto to totiž vyzerá, ak stretnete spriaznenú dušu. A vy ju veru stretnete. 

Prečítajte si: Môj milenec sa do mňa zamiloval a to mi zničilo život

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 883 ľudí

Rak
298
Ryby
260
Panna
325

- Najčítanejšie -