Presunúť na hlavný obsah

Na rozlúčke so slobodou sa mi stal pekný trapas: To, čo sa dialo na pánskej jazde, sa moja žena nikdy nesmie dozvedieť

Partnerské vzťahy

O tom, ako dopadne naša pánska jazda, by sa mi v živote ani len nesnívalo. Vtedy, keď to však najmenej čakáte, nastane šok, a to sa stalo aj mne.

Mal som krátko pred svadbou a moji priatelia sa rozhodli usporiadať mi rozlúčku so slobodou. S chalanmi sme si raz za čas dopriali pánsku jazdu a tak som bol hneď za, veď je to raz za život, treba to osláviť s najbližšími. S mojou nastávajúcou sme sa dohodli, že každý z nás si urobí jeden víkend s priateľmi ako sa patrí. 

Čítajte tiež: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú

Chalani mi pripravili prekvapenie

Odišli sme do Talianska na víkend a vyrazili sme tour de bar. V Miláne to malo svoje čaro, nikto nás nepoznal a mohli sme sa uvoľniť a užívať si bujarý večer. Navyše, v keďže sme boli v Taliansku, konečne sme neboli považovaní za najhlučnejších. 
Zábava bola skvelá a po polnoci, keď to všade najviac žilo, si chalani pripravili pre mňa prekvapenie. Tušil som, že to bude dámska spoločnosť, veď ako inak. To k tomu patrí a jedna noc takéhoto spestrenia zo zábavy pre mňa nemala hlbší význam. Jediné, z čoho som mal trochu obavy, aby to nebolo niečo extrovertné, aj keď zo srandy. Priznám sa, že vtedy by som fakt nevedel, čo mám robiť.

Nikdy by mi nenapadlo, že sa tam skrýva táto žena

Bolo to práve naopak, zrazu sa predo mnou zjavila žena s dokonalým telom a ladnými pohybmi. Aj keď som bol v dobrej nálade, prepadla ma nervozita, nebolo to mojím zvykom, na prítomnosť žien som bol zvyknutý. Táto však bola iná. Bola ako z toho najtajnejšieho mužského sna. Naozaj som myslel, že snívam. Tvár jej nebolo veľmi vidno, bola záhadná a to ma na nej fascinovalo ešte viac. 
Čím bližšie ku mne bola, tým menej som vnímal všetkých okolo mňa a mal som pocit, že som s ňou sám niekde na izbe. Jej pohyby telom boli úchvatné. Nemal som absolútne žiadne výčitky a cítil som sa uvoľnene. Možno aj vďaka tomu, že sme boli v cudzine a vedel som, že to nie je žiadna Slovenka. Omyl. 
Na izbe som zistil, že to Slovenka je a ani ona najskôr netušila, že sme Slováci. Moji priatelia totiž neboli len zo Slovenska, bol to mix rôznych krajín, a to bolo to, čo ju pomiatlo. Aby toho nebolo málo, dotyčná kráska bola jedna z najlepších kamarátok mojej priateľky. V Taliansku si len privyrábala práve takto, aby ju nikto nespoznal. Inak to bola múdra baba, študovala vysokú školu a pracovala v advokátskej kancelárii. To som však zistil až po tom, čo sme si spolu užili krátky románik
Bol to trapas, ktorý sa nemal stať a chalani, keď ju objednávali netušili, že by sa niekde v Taliansku mohlo niečo takéto pritrafiť. Jednoducho blbá náhoda. Aj keď, ja som bol v kútiku duše za ňu rád. Bola to noc, na ktorú nikdy nezabudnem. 

Dohodli sme sa, že to bude predsa len tajomstvo

Kým som bol v Taliansku, bral som všetko tak, že to tak má byť, veď jednoducho rozlúčka so slobodou, nie som prvý ani posledný a muži podľa mňa stvárajú oveľa horšie veci vo svojom živote. Svoju drahú som si chcel vziať a miloval som ju, na svadbu som sa tešil. 
Keď som sa však ocitol späť na Slovensku, neminula ma záplava výčitiek a stále som váhal, či sa mám priznať. Predsa len, bola to blbá náhoda a nemohol som za to, že to bude jej kamarátka. Nakoniec sme sa však dohodli, že to zostane naše tajomstvo a bude to tak lepšie. Do nášho manželstva som si však vzal niečo, s čím budem musieť žiť a kedykoľvek to môže prasknúť... 

Neprehliadnite: Žila som v prepychu a najskôr si nič nevšimla: Môj muž po celý čas miloval inú ženu, bola dokonca na našej svadbe

Povedali by ste o tomto svojej polovičke, ktorú si chcete vziať?

spolu hlasovalo 735 ľudí

Áno
99
Nie
636