Presunúť na hlavný obsah

Dátum narodenia ženy a muža odhalí, či ste kompatibilní: Akú šancu má váš vzťah prežiť?

Zábava

Numerologický výpočet odhalí na základe dátumu narodenia ženy a muža, ako sa k sebe hodia a aké sú šance na úspešný vzťah.

Niektoré vzťahy vydržia dlhšie, iné menej a dokonca je to rôzne, aj čo sa týka príťažlivosti. Zatiaľ čo niekde sa priťahujú protiklady, inde vrana k vrane sadá. Čo si z toho však môžeme vziať? Každý z nás má svoje plusy a mínusy, ktoré po počiatočnom stave zamilovanosti začínajú vytvárať skutočný obraz o našom partnerovi a partnerke. Avšak najdôležitejšie pre udržanie vzťahu je vedieť na ňom pracovať. Numerologický výpočet len odhalí, ako ste na tom charakterovo, to, či váš vzťah bude úspešný však závisí od vás samých. 

Dátum narodenia ženy: 10.4. 1990. Zrátame všetky číslice jednotlivo: 1+0+4+1+9+9+0 = 24. Dvojciferné číslo rozdelíme tak, aby nám vyšlo vo finále jednociferné: 2+4 = 6.

Dátum narodenia muža: 3. 12. 1985. Zrátame všetky číslice jednotlivo: 3+1+2+1+9+8+5 = 29. Dvojciferné číslo rozdelíme tak, aby nám vyšlo vo finále jednociferné: 2+9 = 11. Keď nám vyjde opäť dvojciferné, zrátame číslice opäť: 1+1 = 2.

Numerologický výpočet: Zrátame výsledné číslo ženy a muža: 6 + 2 = 8
A čo potom výsledné číslo znamená?

Prečítajte si: Spoveď podvedených žien: Takto prišli na to, že im je muž neverný, všetky sa zhodujú v jednej veci

Pomerne vyrovnaný pár, ktorý sa k sebe hodí. Spoločné záujmy, názor na svet a na život, ale aj rovnako silné osobnosti. Zatiaľ čo na začiatku to môže byť príťažlivé, neskôr bude treba, aby jeden ustúpil druhému a dochádzalo ku kompromisom. To, či dokážete spolu dlhodobo fungovať bude závisieť od toho, ako sa k tomu postavíte. 

2

Vzťah, ktorý pripomína dobre strategicky naplánovaný obchod. Materializmus je dôležitý a pocit postarania sa o rodinu je založený práve na ňom. Niekomu sa môže zdať takýto vzťah chladný a bez emócií, ale treba si uvedomiť, že každému vyhovuje niečo iné. To, že dvaja dokážu takto fungovať a mať rodinu, nie je nič výnimočné. Veľakrát dokonca spolu budujú biznis. Napriek možnej absencii romantiky, je tam vysoká miera dôvery.

3

Bohémsky život a bohémske nálady, ktoré predstavujú vzťah ako na húsenkovej dráhe. Vášnivé city a pobláznenie citmi striedajú hádky na štýl talianskej domácnosti. Ani spolu, ani bez seba. V tomto vzťahu nedokáže byť niekto konzervatívny, ale aj ten, kto nie je, časom trpí, lebo láska bolí. Nevera sa v ňom objavuje viac ako v iných vzťahoch, či už ako forma upodozrievania alebo reálne.

4

Ak existuje ideálny vzťah, potom je to tento. Obaja v ňom majú totiž rodinu na prvom mieste v rebríčku hodnôt a robia všetko pre to, aby si zabezpečili krásny harmonický život založený na maličkostiach a skutočných radostiach. Ich vzťah a láska trvá večne a energia, ktorá z nich srší dokáže práve týmto pozitívnym pohľadom na svet aj mnohých „nakaziť“ v dobrom slova zmysle.

5

Fyzická príťažlivosť, ktorá prerastie do závislosti jedného na druhom. Láska ako z rozprávky, gestá, o ktorých sníva nejedna žena a tajné uskutočnené sny, o akých zase sníva nejeden muž. Je to také krásne, až to nemôže byť reálne a máte pocit, že to každú chvíľu môže skončiť. Aj tu sa však potvrdzuje, že na každom vzťahu treba pracovať, pretože mladosť a s ňou späté ideály sú pominuteľné. 

6

Vzťah zo zvyku dokáže takisto fungovať a rovnako, keď je založený na priateľstve. Ak sú s tým obaja partneri vyrovnaní. Pre niekoho je však dôležité, aby sa mu počas dňa dostávalo citov a pohladení, celkovo emócií. Iní dokážu fungovať aj bez týchto prejavov a klape im to aj tak. Netreba za to nikoho odsudzovať. 

7

Vzťah, ktorý je pre mnohých vzorom a nielen to tak vyzerá, ale aj to tak vo vnútri je. V podstate ide o dokonale harmonický pár, ktorý spoločne razí životom. Nič však nie je dokonalé a bezproblémové a ani ich vzťah, avšak prístup, ktorý ku vzťahu zaujmú ich robí silnejšími a silnejšími. 

8

Na prvý pohľad spokojný a šťastný vzťah, no keď sa pozriete do hĺbky, zistíte, že vždy je jeden z partnerov na tom druhom závislý a oddá sa mu úplne vo všetkom. Podriadi mu celý svoj život, vrátane samého seba. Myslíte si, že takýto vzťah dokáže vydržať? Skôr či neskôr prináša hádky a nezrovnalosti. Avšak všetko sa môže zmeniť tým najjednoduchším a zároveň aj najťažším – keď sa pokúste nájsť najskôr  lásku k samému sebe.

Neprehliadnite: Znamenia zverokruhu, ktoré sú radšej single a ktoré vo vzťahu: Zistite, koho máte po svojom boku

9

Tradičný model rodiny, kde muž je živiteľ a žena sa stará o domácnosť a poskytuje rodine lásku a vrúcnosť. Neznamená to však, že nemá čas sama pre seba a svoje koníčky. Doba sa pohla a aj v tomto a táto žena dokáže skĺbiť aj aj. Presný timemanagement a nekonečná láska k rodine je toho dôkazom.

- Najčítanejšie -